✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

10.11 - השבוע בעננים. מהדורה 97

IsraelClouds
|
November 10, 2019
להרשמה לניוזלטר
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

השבוע הפינה בחסות IsraelClouds's 3rd Birthday Party

מתחילים את השבוע עם סיכום השבוע החולף בעננים. כמו תמיד, כל מי שמעוניין לתרום או לציין נושא חשוב שפספסנו, מוזמן לפנות אלינו: support@israelclouds.com

סיכום השבוע בתחום מחשוב ענן בערוצי IsraelClouds ובעולם:

דבר העורך:

השבוע של מיקרוסופט – מגוון הכרזות מעניינות ב-Microsoft Ignite

יש אירועים שאי אפשר להתעלם מהם, ואחד מהם הוא ללא ספק Microsoft Ignite, שהביא לנו שפע של הכרזות שרלוונטיות כמעט לכל מי שנמצא בענן – ריכזנו עבורכם את ההכרזות המעניינות ביותר במקום אחד.


משדרגים את הענן ההיברידי עם Azure Arc:

אמנם הענן ההיברידי אינו משהו חדש עבור מיקרוסופט, ולקוחות יכולים כבר היום להשתמש באז'ור בנוסף לשירותי ענן אחרים. עבור
מיקרוסופט, מצב זה אינו מספק דיו, והיא רוצה לחזק את מעמדה אל מול אמזון וגוגל, על ידי הצגה של סט טכנולוגיות חדישות שייקרא Azure Arc.


סט זה הוא שדרוג משמעותי למשתמשי אז'ור בענן ההיברידי, משום שהוא מרחיב את אפשרויות הניהול בשרתים של ווינדוס ולינוקס, ביחד עם קלאסטרים של קוברנטס - בכל תשתית ובכל מקום. לפי מיקרוסופט, כעת הלקוחות של אז'ור יוכלו להפיץ, לנהל ולאבטח אפליקציות ו/או להריץ שירותי נתונים (כולל חלק מהשירותים של אז'ור) על פני שרתים ביתיים, פלטפורמות ענן מרובות (כולל אלו של אמזון וגוגל), ביחד עם מגוון אפשרויות שיוכלו לקרוץ להרבה מאוד משתמשי ענן היברידי. כך, מיקרוסופט מאפשרת לארגונים לנהל מספר שירותי ענן ביתר קלות, תוך שמירה עליהם כלקוחות של אז'ור.

ידע זה כוח, תשאלו את פרויקט Cortex:

מה דעתכם על רשת של ידע שנגישה אליכם בלחיצת כפתור? ומה דעתכם על רשת ידע כזו עבור הארגון שלכם? פרויקט Cortex נועד כדי להקים רשת כזו בכל ארגון, זאת בזכות למידת מכונה שמנתחת את כל המסמכים והחוזים ברשותכם, כולל כאלו של חברות צד שלישי – ובכך, נוצר סנכרון של המידע עם האפליקציות השונות של ווינדוס, מה שבהחלט יכול להיות שימושי ומהפכני בכל הנוגע לשירותים מסחריים. ארגונים רבים יכולים להתחבר למוצר זה, מפני שהוא יכול ליצור סדר ולאחד מקורות מידע בדרך קלה יותר מאי פעם.

מחזקים את הפיקוח על החומרה בחברה עם EndPoint Manager:

בואו נודה בעובדות, רוב הארגונים מציעים לעובדים שלהם ציוד רב, הכולל מחשבים נייחים וניידים, סמארטפונים וטאבלטים, ורבים מהם לא יודעים את המצב הנתון של חלק ניכר מאותו ציוד חשוב. בדיוק בגלל בעיה זו קם שירות EndPoint Manager, שמשלב את את שירותי ה-ConfigMgr ו-Intune תחת שם אחד, ומאפשר לארגונים ליהנות מכלים רבים שיחזקו את הפיקוח והבקרה על תחומים אלו, עם דגש על אסטרטגיית ההפצה שלהם. עם פתרון זה, צוותי טכנולוגיות המידע שלכם יוכלו לשפר את האבטחה בארגון באופן כמעט מיידי, ולדעת מה קורה עם כל המכשירים בחברה באמצעות שירות אחד, בניגוד למצב הנוכחי, בו לרוב משתמשים במספר כלים שונים עבור כל מטרה.

על הקצה – דפדפן Edge המתבסס על כרומיום צפוי להגיע ב-15 בינואר עם הרבה אופציות חדשות:

גלישה באינטרנט היא לא משחק, ועם התקדמות הטכנולוגיה, כך מתחזקים גם הסיכונים שאורבים לנו, עם דגש על פגיעה בפרטיות. לכן, תשמחו לדעת שהגרסא החדשה של הדפדפן של מיקרוסופט תכלול הרבה תוספות שישמרו על הגלישה שלכם מחוץ לטווח של גורמים עוינים, ברמה שלפחות כרגע, גם המתחרות שלה לא יכולות להציע. כל השדרוגים למצב ה-InPrivate באים יד ביד עם מנוע ה-Bing המשולב והמשודרג, שיכול לתת לכם לחפש גם מסמכים עסקיים.

מיקרוסופט מתפזרת, אמזון חוסכת – אמזון מעדכנת את מסלולי החסכון שלה

כולנו רוצים לחסוך כסף בכל פרמטר, כולל הוצאות ענן. בדיוק בגלל סיבה זו, אמזון מציעה את מסלול החסכון שלה, שמאפשר תעריף מוזל יותר ללקוחות שמתחייבים לכמות שימוש ברמה מסוימת לאורך זמן, וישנם לא מעט ארגונים שהצליחו לחסוך סכומי עתק רק בזכות המודל הנ"ל. יש לא מעט ללמוד על הנושא, כולל מהם המודלים, תקופות הזמן, התכניות השונות ועוד פרמטרים שיכולים לחסוך גם לארגון שלכם לא מעט כסף. רוצים ללמוד עוד על הנושא? לחצו כאן כדי ליהנות ממדריך שיעשה לכם סדר ועל הדרך, יחסוך לכם הרבה כסף.

הקבוצות של קהילת מחשוב הענן בישראל

שאלות ותשובות מהאקו-סיסטם שלנו השבוע:

--AWS--

שאלה 1

אני עם מכונה של אמזון, לינוקס-אובונטו, ולא מצליח לכוון את השעון, למישהו יש רעיון?

תשובה

https://docs.aws.amazon.com/AWSEC2/latest/UserGuide/set-time.html

שאלה 2

היום, כשאני רוצה להריץ מיקרוסרוויסים בשרת בWIN, עשיתי קובץ BAT שמגדיר את הפרמטרים
 

זה הקובץ, ואז שאני עושה עליו דאבל קליק, המיקרו-סרוויס נפתח לי עם הפרמטרים שהגדרתי. יש אפשרות לעשות את זה בלינוקס, בלי לעבור כל פעם בטרמינל, ולהגדיר הכל מחדש?

תשובה

in script.sh
#!/bin/bash
java -Xmx ... blah.jar

After that chmod +x script.sh
and create a shortcut wherever.


שאלה 3

I'm trying to serve an external site via Cloudfront and getting 503 when attempting to reach the site.
The site is hosted on different platform.
On the origin Domain, I've used the domain of my site.
When I go directly to the domain name of the distribution, site works.
If I change the record for my domain with the domain of the distribution, I'm getting 503

תשובה

תכתוב lambda@edge שתעשה rewrite ל-Host ב-Origin request


מקווים שנהניתם.

צוות IsraelClouds


לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form