✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

השירותים שלנו


זקוקים ליעוץ ענני? מיגרציה לענן? AWS, AZURE, GCP, עננים נוספים?
תיצרו איתנו קשר, תנהלו אצלינו בלוג, כתבו מאמר, תשתתפו, תשפתו וביחד נצליח להביא תועלת לכל אנשי ה IT בישראל.

השירותים שלנו הם רבים ומגוונים המטרה העיקרית שלנו היא לעזור לארגונים , עצמאים , ויחידים להינות מהשירותים האינסופיים שאפשר לצרוך בענן בדרך היעילה והמשתלמת ביותר עבורכם.
כיועצים בלתי תלוים, אנו מלווים את הארגונים שרוצים להתקדם לענן בצורה הנכונה והמאובטחת ביותר, מבצעים סקירה של הארגון, מבצעים בדיקות כלכליות ומייעתים על הארכיטקטורה הנכונה ביותר עבור כל לקוח וכל עומס עבודה.

מומזנים לפנות אלינו בכל שאלה, התלבטות ורעיון: [email protected]
כחלק מהתרומה לקהילה אנו מנהלים ומתחזקים את קהילת מחשוב הענן בישראל אשר הינה הקהילה הגדולה בארץ והבית של כל אנשי מחשוב הענן בישראל, המקום לשאול שאלות, להתפתח ולעזור בחזרה למצטרפים החדשים.
יועץ מחשוב הענן האישי שלך
אנו נעזור לך לבחור את הענן המתאים ביותר עבורך , בכל פעם מחדש. בענן הציבורי , בענן הפרטי או אצלך בחוות השרתים שלך , במקום שהכי כדאי ומתאים עבורך.
Trusted Advisor
שירות יועץ - נאמן. אנו חרטנו על דגלינו לתת שירות אמין , מקצועי ואישי שמותאם עבור הלקוח שנמצא מולנו בלי להיות תלוי בשום גורם חיצוני ובטח שלא בקשרים כלשהם עם החברות הגדולות. אנו נעזור לך ונתחשב רק בך ובצרכים שלך ושל הארגון שלך.
One Stop Shop
IsraelClouds הינה "One Stop Shop" המציעה לכם חבילה שלמה וחדשנית של פתרונות ענן, יישומים ושירותים. ביכולתינו לספק לכם פתרונות ושירותים לכל סוגי העננים הקיימים בשוק כיום.
AWS Expert Division
חטיבת היעוץ של IsraelClouds בתחום AWS הינה שותף ברמת Standard Partner של אמזון ומורכבת ממומחי ענן מומסכים ע"י אמזון ווב סרסיסס.
Azure Expert Division
חטיבת היעוץ של IsraelClouds בתחום Azure מורכבת ממומחי תשתיות OnPrem ובענן אז'ור של מיקרוסופט, אנו מלווים חברות תוכנה, בונים תשתיות ומתחזקים עשרות מערכות של לקוחות שלנו.
קידום אירועים
מעוניין לקדם את האירוע שלך בתחום מחשוב ענן? תיצור עמנו קשר ואנו נדאג שתוכל להגיע לאלפי מבקרים פוטנציאלים בתחום מחשוב הענן בישראל.
מוצרים משלימים
שירותי הענן שלך הספק שלך לא מספקין אותך? אתה מעוניין להוריד עלויות ולהשתמש בשירותי SaaS ו/או מוצרים אחרים. כיעוצים בלתי תלוים, המכירים את כל השחקנים והמוצרים המומלצים והמומלצים פחות, אנו נשלח לייעץ לכם מה הכי כדאי עבורכם.
Parachute as a service
שירות ייחודי שהומצא ע"י צוות המומחים שלנו ונועד לחברות ו/או פרויקטים שנולדו בענן והם נתקעו ו/או לא יודעים איך לחזור לקרקע. אנו נבחן את כל האופציות הקיימות בעננים, מעבר לעננים ציבורים אחרים או לחברות אחסון ואפילו אצלך באתר.
כתיבת תוכן איכותי
המומחים שלנו ישמחו לכתוב עבורכם החברות שלכם תוכן איכותי ויחודים בתחום מחשוב הענן
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר