✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

השירותים שלנו

השירותים שלנו הם רבים ומגוונים המטרה העיקרית שלנו היא לעזור לארגונים , עצמאים , ויחידים להינות מהשירותים האינסופיים שאפשר לצרוך בענן בדרך היעילה והמשתלמת ביותר עבורכם.
כחלק מהתרומה לקהילה אנו מנהלים ומתחזקים את קהילת מחשוב הענן בישראל אשר הינה הקבוצה הגדולה בפייסבוק והבית של מחשוב הענן בישראל, המקום לשאול שאלות, להתפתח ולעזור בחזרה למצטרפים החדשים.
AWS Expert Division
חטיבת היעוץ של IsraelClouds בתחום AWS הינה שותף ברמת Standard Partner של אמזון ומורכבת ממומחי ענן מומסכים ע"י אמזון ווב סרסיסס.
Azure Expert Division
חטיבת היעוץ של IsraelClouds בתחום Azure מורכבת ממומחי תשתיות OnPrem ובענן אז'ור של מיקרוסופט, אנו מלווים חברות תוכנה, בונים תשתיות ומתחזקים עשרות מערכות של לקוחות שלנו.
מוצרים משלימים
שירותי הענן שלך הספק שלך לא מספקין אותך? אתה מעוניין להוריד עלויות ולהשתמש בשירותי SaaS ו/או מוצרים אחרים. כיעוצים בלתי תלוים, המכירים את כל השחקנים והמוצרים המומלצים והמומלצים פחות, אנו נשלח לייעץ לכם מה הכי כדאי עבורכם.
One Stop Shop
IsraelClouds הינה "One Stop Shop" המציעה לכם חבילה שלמה וחדשנית של פתרונות ענן, יישומים ושירותים. ביכולתינו לספק לכם פתרונות ושירותים לכל סוגי העננים הקיימים בשוק כיום.
Trusted Advisor
שירות יועץ - נאמן. אנו חרטנו על דגלינו לתת שירות אמין , מקצועי ואישי שמותאם עבור הלקוח שנמצא מולנו בלי להיות תלוי בשום גורם חיצוני ובטח שלא בקשרים כלשהם עם החברות הגדולות. אנו נעזור לך ונתחשב רק בך ובצרכים שלך ושל הארגון שלך.
Parachute as a service
שירות ייחודי שהומצא ע"י צוות המומחים שלנו ונועד לחברות ו/או פרויקטים שנולדו בענן והם נתקעו ו/או לא יודעים איך לחזור לקרקע. אנו נבחן את כל האופציות הקיימות בעננים, מעבר לעננים ציבורים אחרים או לחברות אחסון ואפילו אצלך באתר.
יועץ מחשוב הענן האישי שלך
אנו נעזור לך לבחור את הענן המתאים ביותר עבורך , בכל פעם מחדש. בענן הציבורי , בענן הפרטי או אצלך בחוות השרתים שלך , במקום שהכי כדאי ומתאים עבורך.
כתיבת תוכן איכותי
המומחים שלנו ישמחו לכתוב עבורכם החברות שלכם תוכן איכותי ויחודים בתחום מחשוב הענן
קידום אירועים
מעוניין לקדם את האירוע שלך בתחום מחשוב ענן? תיצור עמנו קשר ואנו נדאג שתוכל להגיע לאלפי מבקרים פוטנציאלים בתחום מחשוב הענן בישראל.
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר