✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

השירותים שלנו - מחשוב ענן

מתלבטים לגבי מעבר לענן? האם ללכת על ענן ציבורי או היברידי? ואולי בכלל כדאי לכם להישאר ב- on-prem? ואיך דואגים להיבט האבטחה?

כחלק מהתרומה שלנו לקהילה, אנו מציעים שירות חדש במסגרתו חברי קהילה מומחים יעניקו ייעוץ ראשוני חינם לחברי קהילת IsraelClouds בנושאים אלו ועוד.
המטרה שלנו היא לעזור לכם - ארגונים, עצמאיים וחובבי טכנולוגיה, לבחור בכיוון הנכון לכם ביותר ולסייע לכם לתעל את הטכנולוגיה לצרכים שלכם בצורה הנכונה עבורכם (ולא בהתאם ל- Buzzwords כאלה ואחרות).
הערך של תרומה הדדית אצלנו הוא ערך עליון, ועל כן - היועצים הבלתי-תלויים שלנו עושים זאת בהתנדבות ומתוך רצון לסייע לחברי הקהילה. הם יוכלו לעזור לכם בנושאים כגון: מיגרציה לענן, בדיקות כדאיות כלכלית,שיקולי אבטחת מידע, ארכיטקטורת המערכת ועוד.  

מעוניינים בשירות?
כתבו לנו ל- [email protected] ,ואנו נשמח לחבר אתכם למומחה שיסייע לכם בכל דילמה שעומדת בפניכם בעולמות הטכנולוגיים!
יועץ מחשוב הענן האישי שלך
אנו נעזור לך לבחור את הענן המתאים ביותר עבורך , בכל פעם מחדש. בענן הציבורי , בענן הפרטי או אצלך בחוות השרתים שלך , במקום שהכי כדאי ומתאים עבורך.
Trusted Advisor
שירות יועץ - נאמן. אנו חרטנו על דגלינו לתת שירות אמין , מקצועי ואישי שמותאם עבור הלקוח שנמצא מולנו בלי להיות תלוי בשום גורם חיצוני ובטח שלא בקשרים כלשהם עם החברות הגדולות. אנו נעזור לך ונתחשב רק בך ובצרכים שלך ושל הארגון שלך.
One Stop Shop
IsraelClouds הינה "One Stop Shop" המציעה לכם חבילה שלמה וחדשנית של פתרונות ענן, יישומים ושירותים. ביכולתינו לספק לכם פתרונות ושירותים לכל סוגי העננים הקיימים בשוק כיום.
AWS Expert Division
חטיבת היעוץ של IsraelClouds בתחום AWS הינה שותף ברמת Standard Partner של אמזון ומורכבת ממומחי ענן מומסכים ע"י אמזון ווב סרסיסס.
Azure Expert Division
חטיבת היעוץ של IsraelClouds בתחום Azure מורכבת ממומחי תשתיות OnPrem ובענן אז'ור של מיקרוסופט, אנו מלווים חברות תוכנה, בונים תשתיות ומתחזקים עשרות מערכות של לקוחות שלנו.
קידום אירועים
מעוניין לקדם את האירוע שלך בתחום מחשוב ענן? תיצור עמנו קשר ואנו נדאג שתוכל להגיע לאלפי מבקרים פוטנציאלים בתחום מחשוב הענן בישראל.
מוצרים משלימים
שירותי הענן שלך הספק שלך לא מספקין אותך? אתה מעוניין להוריד עלויות ולהשתמש בשירותי SaaS ו/או מוצרים אחרים. כיעוצים בלתי תלוים, המכירים את כל השחקנים והמוצרים המומלצים והמומלצים פחות, אנו נשלח לייעץ לכם מה הכי כדאי עבורכם.
Parachute as a service
שירות ייחודי שהומצא ע"י צוות המומחים שלנו ונועד לחברות ו/או פרויקטים שנולדו בענן והם נתקעו ו/או לא יודעים איך לחזור לקרקע. אנו נבחן את כל האופציות הקיימות בעננים, מעבר לעננים ציבורים אחרים או לחברות אחסון ואפילו אצלך באתר.
כתיבת תוכן איכותי
המומחים שלנו ישמחו לכתוב עבורכם החברות שלכם תוכן איכותי ויחודים בתחום מחשוב הענן
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר