✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

אודותינו

Event
alt="blogs"
alt="blogs"
alt="blogs"
title="Google"
Events

מחשוב ענן מאפשר לנו לממש את החלומות שלנו , מגוון הכלים והפתרונות הוא אינסופי

מי אנחנו ? אנשי IT ותיקים שחיפשו פתרון עבור מקום העבודה שלנו.

במהלך החיפושים שלנו אחר פתרונות עננים - ענן ציבורי, ענן פרטי, ענן היברידי, הרגשנו שחסר אתר / פורטל שירכז את כל המידע והידע תחת קורת גג אחת.

"לכן הקמנו את "פורטל מחשוב הענן בישראל" אשר דרכו ננסה לעשות סדר בתחום מחשוב ענן, לרכז עבורכם מאמרים בעברית ובאנגלית למתחילים ולתותחים, לפתח דיונים, לבנות מקום להשוואות כדי לספק ולהנגיש מידע רב ובעיקר לנסות להפשיט את המושג הענק ולפעמים המפחיד: מחשוב ענן ."

הרעיון שמוביל אותנו הוא לתת במה לכולם, חברות ענקיות כקטנות, תוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאה על מנת לספק מידע טכני, תכונות ויכולות חדשות.לעדכן אתכם באירועים, כנסים, קורסים וסדנאות.

אנו מעוניינים לספק תשתית מרכזית אחת לבלוגרים ומומחים טכנולוגים שירצו לפרסם את המאמרים הכי עדכניים ומעניניים בתחום, לערוך השוואות ולכתוב בפורום שלנו.

אנו נאפשר למתחילים, מקצוענים, מתעיניינים ויועצים שירצו להשתתף במיזם החשוב הזה במה הוגנת.

לדיון פתוח כדי להציג את האני מאמין שלהם, לערוך השוואות מקצועיות,  לנהל דיוניים פוריים ולהתמודד עם נושאים וסוגיות חשובות בענן, כגון אבטחת מידע בענן, יתרונות וחסרונון של העננים הציבוריים ועוד נושאים רבים וחשובים אחרים.

תיצרו איתנו קשר, תנהלו אצלינו בלוג, כתבו מאמר, תשתתפו, תשפתו וביחד נצליח להביא תועלת לכל אנשי ה IT בישראל.

השירותים שלנו הם רבים ומגוונים המטרה העיקרית שלנו היא לעזור לארגונים , עצמאים , ויחידים להינות מהשירותים האינסופיים שאפשר לצרוך בענן בדרך היעילה והמשתלמת ביותר עבורכם.
אנו מלווים את הארגונים שרוצים להתקדם לענן בצורה הנכונה והמאובטחת ביותר, מבצעים סקירה של הארגון, מבצעים בדיקות כלכליות ומייעתים על הארכיטקטורה הנכונה ביותר עבור כל לקוח וכל עומס עבודה.
מומזנים לפנות אלי בכל שאלה, התלבטות ורעיון: ariel@israelclouds.com
כחלק מהתרומה לקהילה אנו מנהלים ומתחזקים את קהילת מחשוב הענן בישראל אשר הינה הקהילה הגדולה בארץ והבית של כל אנשי מחשוב הענן בישראל, המקום לשאול שאלות, להתפתח ולעזור בחזרה למצטרפים החדשים.

רוצים לפרסם אצלנו מאמרים שכתבתם? פנו אלינו: support@israelclouds.com

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות