✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

קבוצת Yael הופכת לשותפה עסקית של PITSS הגלובלית "מערכות אורקל מיושנות חייבות להתחלף בטכנולוגיה חדשנית ולעבור תהליכי מודרניזציה"

IsraelClouds
|
September 12, 2021
Event
alt="blogs"
alt="blogs"
title="Google"
AWS
דורון גיגי מנכ"ל קבוצת יעל. צילום: אמנון חורש

קבוצת Yael הופכת לשותפה עסקית של PITSS הגלובלית

"מערכות אורקל מיושנות חייבות להתחלף בטכנולוגיה חדשנית ולעבור תהליכי מודרניזציה"

ההסכם יאפשר לקבוצה להציע לארגונים בישראל

תהליכי מודרניזציה וחידוש מערכות Oracle מיושנות


קבוצת Yael, חברת IT מהמובילות בישראל, חתמה בימים אלה על הסכם שותפות ונציגות בלעדית עם חברת PITSS. מטרתה העיקרית של השותפות היא לסייע לארגונים לנהל תהליכי מודרניזציה וחידוש של מערכותOracle  ישנות. במסגרת ההסכם, תוכל קבוצת Yael להציע לארגונים עסקיים וציבוריים בשוק המקומי יכולות של הסבות אוטומטיות מ- Oracle Forms ל- Oracle APEX ומ-Oracle Reports  ל- Jasper Reports.


"הטכנולוגיה של Oracle Forms מחייבת חידוש ומודרניזציה" מוסר ערן שוורצמן, מנהל תחום Oracle Solutions בקבוצת יעל. "מדובר בכלי ללא המשכיות ברורה שצובר מגבלות ואילוצים, בעיקר בנושאים של מובייל ,אינטגרציה מודרנית ואינטרנט. קבוצת יעל תבצע את פרוייקטי המודרניזציה הללו בישראל ותאפשר לארגונים מעבר לטכנולוגיות עכשוויות וחדשניות יותר. PITSS תספק את התמיכה והידע, כשהחברות ישתפו ביניהן פעולה בכל הפרויקטים בתחום. הפתרון של PITSS מאפשר לשמר את הידע הקיים במערכות Oracle הישנות ולעבור לטכנולוגיה עדכנית של Oracle APEX המציעה חוויית משתמש דיגיטלית המתאימה לשימוש במובייל, בענן ועוד".

 

תהליכי ההסבה הללו יתנהלו באופן מלא בידי קבוצת יעל ו-PITSS ויכללו: כלי הסבות אוטומטיים, מתודולוגיה, כלי ניתוח וכלים לניהול הפרויקט וביצועו, לכל אורך חייו.

 PITSS הפועלת משנת 1999 ביססה את מעמדה בעולם כמומחית במודרניזציה יעילה של יישומי Legacy של Oracle. החברה מתמחה בשימוש בכלי תוכנה חכמים לניהול המורכבות ההולכת וגוברת בפרויקטים של מודרניזציה. המתודולוגיה של PITSS מוטמעת בכ- 1,500 פרויקטים ב-40 מדינות.

https://pitss.com/אודות קבוצת יעל (Yael Group)

קבוצת Yael היא קבוצת IT מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים העסקיים של היום. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מ-1,500 עובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERP ו-CRM, פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ. קבוצת Yael עובדת בשותפות מתמשכת עם מיטב הספקים כגון: Salesforce ,IBM ,Microsoft  Oracle, Google ,TIBCO ,Dell ועוד, ומספקת פתרונות IT מתקדמים לגופים בכל תחומי המשק: בנקים, חברות ביטוח, קופות החולים, גופים ציבוריים, גופים ביטחוניים, משרדי ממשלה, חברות פרמצבטיקה, טכנולוגיה, מוצרי צריכה ועוד. לאתר הקבוצה: www.yaelgroup.com

 

 לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות