✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

קבוצת יעל רוכשת ומצרפת אליה את מומחית הענן OpsGuru

IsraelClouds
|
January 24, 2024
alt="blogs"
Events
alt="blogs"
title="Google"
alt="blogs"
Event

קבוצת יעל רוכשת ומצרפת אליה את מומחית הענן OpsGuru

החברות צופות:

צמיחה של כ- 500 אחוזים במהלך חמש השנים הבאות בפרויקטי הענן הציבורי

היקפה הכספי של העסקה מוערך במיליוני שקלים

Yael, מהמרכזיות בשוק הטכנולוגיה הישראלי, מודיעה היום על הצטרפותה של אופס גורו לקבוצה. חברת אופסגורו (Premier Partner של google ושל AWS) מתמחה בליווי פרויקטים גדולים של גופים ציבוריים וגופי אנטרפרייז במעבר לענן הציבורי ובתחזוקת תשתיות IT על גבי פלטפורמות הענן השונות.

שתי החברות צופות כי בחמש השנים הבאות, בעקבות תהליכים בשוק העסקי והטכנולוגי, יגדל היקף הפרויקטים בתחום הענן, במאות אחוזים.

אופסגורו הפעילה בשוק הישראלי מאז שנת 2017, מונה כחמישים איש. פעילותם של צוותי החברה, תימשך באותה מתכונת גם לאחר רכישה זו. החברה שחרטה על דגלה מקוריות וחדשנות בפרויקטי ענן גדולים ומורכבים, מעניקה לגופים מכלל מגזרי המשק את הידע והכלים להתמודדות עם המעבר לענן, בסביבה עמוסת דאטה, לצד תכניות הדרכה לבניית ידע.

"עם יציאתו לדרך של פרויקט נימבוס, לצד כניסתם לישראל של שירותי הענן הציבורי של גוגל ואמזון ולצד פלח גדול מהמגזר הציבורי והביטחוני שיוצא לענן, אנו צופים צורך אדיר של השוק במענה מקצועי הולם" מוסר מורד אלייב, מנכ”ל OpsGuru. "החיבור בין המומחיות שלנו בענן עם הוותק והניסיון של יעל כאינטגרטור מרכזי בשוק הטכנולוגיה הישראלי, יאפשר לקדם פרויקטים חשובים עבור גופים בסקטורים הללו בישראל".

"תהליכי Cloud Adoption אותם עובר השוק מחייבים מומחיות ספציפית" מוסר דורון גיגי, מנכ"ל קבוצת Yael. "הצטרפותה של OpsGuru לקבוצה יאפשר לנו להעניק ללקוחותינו מענה איכותי והוליסטי לצרכים הגדלים בעולמות הענן. זאת, לצד ובשילוב הפתרונות הקיימים שאנו מספקים כיום בעולמות הדאטה, האינטגרציה, אבטחת המידע ועוד. הידע המצטבר של שתי החברות יהווה מכפיל כח משמעותי בפרויקטים עבור לקוחותינו בעולם המעבר לענן ולא פחות, ביום שאחרי”.

אודות Yael

Yael היא קבוצת IT מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים העסקיים של היום. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מאלפיים עובדות ועובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERP ו-CRM, פתרונות פיננסיים, BI ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ.

Yael עובדת בשותפות מתמשכת עם מיטב הספקים כגון: Salesforce ,IBM ,Microsoft ,Oracle ,Google ,TIBCO ,Dell ועוד, ומספקת פתרונות IT מתקדמים לגופים בכל תחומי המשק: בנקים, חברות ביטוח, קופות החולים, גופים ציבוריים, גופים ביטחוניים, משרדי ממשלה, חברות פרמצבטיקה, טכנולוגיה, מוצרי צריכה ועוד. לאתר הקבוצה: www.yaelgroup.com

 

 

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות