✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Yael All Data

IsraelClouds
|
July 1, 2024
alt="blogs"
alt="blogs"
Event
alt="blogs"
title="Google"
Events

 

עופר פוליבודה, אורית קניגסברג, ארנונה בר-לב,הדר דותן ואמיליאנו ארגנני. צילום: יח"צ

עם גאווה ושמחת ההצלחה חזרו לארץ נציגות חטיבת הפיננסים והאנליטיקה של קבוצת Yael – או בשמה החדש Yael All Data – עם הפרס שקבלו בלונדון בכנס השותפים של מיקספאנל - Mixpanel EMEA Partner Summit.

החברה האמריקאית, שפתרונותיה נמכרים בארץ מזה כמעט שלוש שנים, יודעת לפרגן וכינסה בממלכה המאוחדת כמה עשרות משותפיה הנבחרים, לכנס שהדגיש את השותפות ואת העבודה הטובה להפצת פתרונות החברה, העוסקים בהתנהגות משתמשים בנכסים דיגיטליים.

קבוצת Yael, אותה ייצגו אורית קניגסברג, ראש חטיבת Yael All Data וארנונה בר-לב, מנהלת תחום האנליטיקה בחטיבה, הוכתרה כלא פחות מ - Sales partner of the year הודות להיקפי מכירות מרשימים ובעיקר הודות לחדירה לשוק ה- Enterprise שהביאו את "מיקספאנל" להביע את הערכתה ולבחור בקבוצת Yael כשותפה מספר אחת ב- EMEA!!.

"ניהלנו לא מעט חשיבה, על הכלי אותו כדאי יהיה  לקדם בשוק האנטרפרייז הישראלי, אשר חשוף להמון כלים, ופתרונות מגוונים" מסרה אורית קניגסברג, סמנכ"ל בקבוצת Yael וראש חטיבתYael All Data. "הבחירה שלנו במיקספנל הגיעה לאחר בחינת התחרות בשוק וההבנה כי מיקספנל מספק מענה עמוק יותר, מקיף יותר ובעל יכולת הפקת תובנות גבוהה יותר, מכלל המתחרים בשוק.

"זה בהחלט כבוד לחבר את שוק האנטרפרייז הישראלי לפתרונות של גוף טכנולוגיה מוביל כמו מיקספאנל וחשוב להדגיש כי בחירת השותף לדרך, היא לא רק בחירה בטכנולוגיה אלא גם בנציג בעל ערכים ו- DNA דומה. העבודה שלנו עם החברה ושיתוף הפעולה הצמוד והכל כך פורה בין ארנונה בר-לב ועופר פוליבודה, שמוביל את פעילות מיקספאנל ישראל, הם שהביאו לפרויקטים בהיקפי עשרות מיליוני שקלים ולתוצאות כל כך מרשימות, עליהן אנחנו גאים ושמחים מאד".

"אני מברך על ההוקרה וההכרה בקבוצת יעל כפרטנר השנה שלנו ב- EMEA". מסר עופר פוליבודה, המוביל את פעילות מיקספאנל ישראל. "אנו עובדים צמוד עם קבוצת יעל, בהובלת ארנונה ואורית, בכדי לחשוף את השוק ליכולות המוצר והשירותים של שתי החברות הפועלות יחד. אנו ב- Mixpanel גאים להיות החברה המובילה בתחום ה- Analytics, הפועלת באופן רשמי מישראל וכן, מתרחבת וגדלה. אני מצפה להמשך עבודה מוצלחת ופורה".

 

אודות Yael

Yael היא קבוצת IT מהמובילות בישראל, המספקת פתרונות טכנולוגים מתקדמים במענה לאתגרים עסקיים עכשויים. הקבוצה, הפעילה בישראל משנת 1963 ומונה למעלה מ- 2000 עובדות ועובדים, מתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ועוסקת ביישום והטמעה של מגוון מוצרי תוכנה וחומרה מהמובילים בעולם, ביניהם: תשתיות ואינטגרציה, מערכות ERP ו-CRM, פתרונות פיננסיים, דאטה ואנליטיקה, ענן, דיגיטל, ניהול תוכן ומסמכים ואבטחת מידע. זאת, לצד הענקת שירותי מיקור חוץ וייעוץ.

Yael עובדת בשותפות מתמשכת עם מיטב הספקים כגון: Salesforce ,IBM ,Microsoft ,Oracle ,Google ,TIBCO ,Dell ועוד, ומספקת פתרונות IT מתקדמים לגופים בכל תחומי המשק: בנקים, חברות ביטוח, קופות החולים, גופים ציבוריים, גופים ביטחוניים, משרדי ממשלה, חברות פרמצבטיקה, טכנולוגיה, מוצרי צריכה ועוד. לאתר הקבוצה: www.yaelgroup.com

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות