✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

13.11 - "אפליקציית המטיילים WishTrip מסתייעת בענן כדי לשנות את עולם הטיולים"

IsraelClouds
|
November 13, 2019
alt="blogs"
title="Google"
EuropeClouds.com

כך אמר תום רוזנפלד, ארכיטקט ענן, בחברת הסטארט אפ הישראלית WishTrip, מפתחת של אפליקציה לניהול חוויית הטיולים, והפיכת תמונות וסרטונים לזיכרונות  

הסטארט אפ הירושלמי WishTrip זיהה קושי שנוגע לאחד הגורמים המשמעותיים בתרבות שעות הפנאי העולמית – עולם הטיולים והתיירות. זה היה כאשר אחד המייסדים של הסטארט אפ נתקע באמצע טיול וניסה לנווט את דרכו באתר תיירותי אך ללא הצלחה. זו הייתה הנקודה בה נולד הרעיון לאפליקציית WishTrip, שצוברת כיום הורדות בקצב של אלפים מדי יום, ומשתמשים הפרוסים על פני כל שש היבשות, ובאינספור אתרים מסביב לעולם. בראיון עם תום רוזנפלד, ארכיטקט ענן בסטארט אפ, הוא מספר על האפליקציה ועל היתרונות שנתן להם השימוש בשירותי הענן.

"אפליקציית WishTrip נוגעת בשני קהלים מרכזיים. האחד, ציבור המטיילים – 1.45 מיליארד תיירים שמטיילים בכול נקודה על פני תבל, מצלמים מאות מיליארדים של תמונות וסרטונים, וחסרים פלטפורמה שתהפוך את התכנים הדיגיטליים הללו לספר זיכרונות שיתעד את הטיול וייתן לו הקשר. האפליקציה שלנו יודעת בצורה עצמאית לחלוטין ליצר לכול מטייל יומן מסע אישי, כשבסוף הטיול הוא מקבל אלבום מסודר וסרטון מסכם. הקהל השני, הגופים המפעילים של אתרי תיירות – אלו יכולות להיות עיריות או רשויות אחרות – שהאפליקציה מאפשרת להם להציע למטיילים אצלם יכולות ניווט והסבר בתוך האתר בזמן אמת ולקבל סטטיסטיקות על מאפייני המטיילים ומעשיהם באתר".

תום רוזנפלד

רוזנפלד מספר כי "הדרך היחידה שסטארפ אפ יצליח להקים תשתיות גלובאליות - שיספקו את השירותים שלו מסביב לעולם, בכול שעה, ובזמן אמת – היא באמצעות שירותי ענן הפרוסים מסביב לעולם. הבחירה שלנו באמזון ווב סרוויס AWS הייתה בשל האמינות והגלובאליות שלה. עם AWS אנחנו ידענו ויודעים שהאפליקציה שלנו תעבוד, ולא משנה באיזה נקודה על פני תבל נמצא המשתמש שלנו. אמזון ווב סרוויס AWS מספקים לנו יכולות גידול במהירות, מאפשרת לנו לצלוח עונות תיירות חמות בהן השימוש גדל במהירות וקטן מיד בסיומן, היא מספקת לנו אמינות ורציפות, ויכולות תפעול של המדיה בזמן אמת".

"אנחנו עושים שימוש במגוון רחב של שירותי אמזון ווב סרוויס – שירות האחסון Amazon S3; שירות המחשוב והעיבוד Amazon EC2; שירות ה-serverless – AWS Lambda; שירות העברת התכנים הדיגיטליים Amazon CloudFront; ושירותים נוספים מתחומי הקונטיינרים ולימוד מכונה – ML".

WishTrip" הוקמה בשנת 2015", מסכם רוזנפלד, "על ידי שני יזמים אנשי הייטק חרדים, ומועסקים בה כיום כ-50 עובדים. המטה שלה ממוקם בירושלים, והיא מחזיקה סניפים באירופה ובאסיה".

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות