✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

השבוע בעננים: מהדורה 183

IsraelClouds
|
July 18, 2021
Event
alt="blogs"
alt="blogs"
title="Google"
AWS

השבוע הפינה בחסות: IsraelClouds Architects & IASA Forum

מתחילים את השבוע עם סיכום השבוע החולף בעננים. כמו תמיד, כל מי שמעוניין לתרום או לציין נושא חשוב שפספסנו, מוזמן לפנות אלינו: support@israelclouds.com

אופציות למידה חדשות עבור אדריכלי ענן של AWS

AWS launches a new Twitch series Monday - the AWS Power Hour: Architecting. The six-week series is free and includes quizzes and exercises to help participants pursue a certification. This Twitch series is part of AWS' plan to provide free skills training to 29 million learners globally by 2025. Deborah Strickland described the new Twitch offering on the AWS blog.

יבמ רוכשת את חברת BoxBoat Technologies

IBM has confirmed its plans to acquire BoxBoat Technologies, a premier DevOps consultancy and enterprise Kubernetes certified service provider. BoxBoat will extend IBM’s container strategy and implementation services portfolio to further advance IBM’s hybrid cloud strategy and accelerate Red Hat OpenShift adoption globally.


מיקרוסופט משיקה את שירות ה-Windows 365 virtual desktop

Microsoft unveiled 'Windows 365 Cloud PC' - a new service that puts Windows in the cloud and enables people and businesses to access their PC from anywhere.According to Microsoft, Cloud PC is specifically designed to fulfil growing demands of hybrid work environments that enable employees to divide their time between the office and home.

גוגל קלאוד משיקה ריג'יון שני בהודו

Google Cloud announced the launch of its new Cloud Region in Delhi NCR, for customers and the public sector in India and across Asia Pacific. With the new region, the customers operating in the country will benefit from lower latency and higher performance of their cloud-based workloads and data.


הצטרפו לקבוצה של קהילת מחשוב הענן בישראל

שאלות ותשובות מהאקו-סיסטם שלנו השבוע:

שאלה:

שאלת Billing: אם לדוגמה יש לי שני RDS instances, אחד עם 200GB והשני עם 1500GB ואני מוחק את ה instance השני אחרי 10 ימים, ימשיכו לחייב אותי על ה200GB של ה instance שנשאר?


תשובה:

אם מחקת אתה מספיק לשלם על מה שמחקת. אתה משלם רק על החלק היחסי בחודש. בנוסף - אם נשארו SNAPSHOTS של ה-RDS אחרי המחיקה - אתה תמשיך לשלם על הסנפשוטים

שאלה:

מגיע מהעולם של azure וגוגל אז תסלחו לי. ב aws אני חייב להגדיר מנדטורי internet gateway בכל region ולקשר ל vpc על מנת לאפשר גישה לאינטרנט דרך nat כאשר אין למכונה הוירטואלית כתובת ip חוקית?


תשובה:

זו אופציה אחת. אופציה שנייה היא לחבר trabsit gateway לכל הvpc ולנתב את כל הטראפיק דרך vpc אחד שרק לו יש internet gw 


שאלה:

יש לי S3 עם staticwebsite שבתוך הבאקט יש כמה סייטים ננניח a,b,c , עכשיו אני רוצה לבצע מצב כזה, כשלוחצים יוזר מקבל לינק https://a.com/b/xyz/123/lol אני רוצה לנתב אותו לsite b ואם מנתבים לSITE B אז זה אמור להראות לו משהו בהתאם לPARAMS שהוא הגיע בREQUEST איתם.


תשובה:

אז תכתוב למדה שרצה בשלב ה-Origin-Request (כשהקובץ לא ב-EDGE ולפני שהוא פנה ל-ORIGIN) ותנתב את הקישור לפי החוקיות שתכתוברוצים להתעדכן בתכנים נוספים בנושאי ענן וטכנולוגיות מתקדמות? הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותמיד תישארו בעניינים > להרשמה


מקווים שנהניתם.

צוות IsraelClouds

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות