✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

השבוע בעננים: מהדורה 163

IsraelClouds
|
February 14, 2021
Vmware
alt="blogs"
CTO Corner Vlog
alt="blogs"
title="Google"

השבוע הפינה בחסות: IsraelClouds Architects & IASA Forum Presents: The 3 "S" of Kafka streams architecture for large scale streaming (1M EPS)

http://bit.ly/Cloud-Architect-Event

מתחילים את השבוע עם סיכום השבוע החולף בעננים. כמו תמיד, כל מי שמעוניין לתרום או לציין נושא חשוב שפספסנו, מוזמן לפנות אלינו: support@israelclouds.com

AWS יציעו שירותים מותאמים אישית עבור אופרציות חלל

AWS כבר מספקת Infrastructure ללקוחות שמעבדים ומנתחים דאטה מלווינים, וכעת היא שואפת למשוך לקוחות נוספים בעזרת שירותים מותאמים אף יותר, ביניהם אופרציות לווינים שהם cloud-based, וגם mission control. המהלך של AWS יאפשר לארגונים "לשגר לווין מהלפטופ" - לדבריו של Clinton Crosier, שהוא Director of aerospace and satellite solutions ב-AWS.

פתרון ה-Azure Stack HCI מגיע ל-General Availability

Microsoft Azure מתקדמת צעד נוסף על-מנת להעצים ארגונים עם יכולות ענן היברידיות מתקדמות. החברה הכריזה על General Availability של Azure Stack HCI, מה שיספק את הפתרון גם לפירמות הודיות, לפי Microsoft Azure, המהלך יאפשר ללקוחותיה לבנות ולהריץ אפליקציות קלאוד-נייטיב עם גישה חלקה לשירותי ענן on-premises.

GCP משגרת את Apigee X

גוגל קלאוד שיגרה השבוע את Apigee X, הדור הבא של פלטפורמת ניהול ה-API שרכשה ב-2016. לפי Amit Zavery, שהוא Google Cloud's Head of Platform, מספר שיחות ה-API עלה בארבעים ושבעה אחוזים מאז השנה שעברה, והפלטפורמה מתמודדת כעת עם כ-2.2 טריליון, לא פחות, שיחות API שמתבצעות בכל שנה.


הצטרפו לקבוצה של קהילת מחשוב הענן בישראל

שאלות ותשובות מהאקו-סיסטם שלנו השבוע:

שאלה:

היי חברים, אולי מישהו יכול להמליץ על שירות ענן לצורך ביצוע חישובים כבדים מדי פעם? (לא GPU). ניסיתי את GCP, אבל קשה להשוות את ה-VCPU למשהו אמיתי. כרגע אני מחפש משהו לכמה שעות בשבוע.


תשובה:

ממליץ לך ללכת על שרתים פיזיים - https://metal.equinix.com/


שאלה

התעבורה לא מגיעה להיכן שהיא צריכה להגיע - האם יש כלי שיכול לבצע סימולציה על security rule, ולבדוק האם יש חוק שחוסם את התנועה? או לחלופין - האם התנועה מנותבת להיכן שהיא צריכה להגיע, למשל, האם חסר route rule?


תשובה:

יש כלי באמזון שנקרא - VPC Reachability Analyzer, אתה מגדיר source/destination והוא אומר לך אם הטראפיק יגיע ליעד או לא ולמה. שים לב: הוא יגיד לך את הטראפיק יגיע או לא ולמה, הוא לא יגיד לך אם השרת לא עונה לפורט, או אם ה-IPSEC לא מוגדר נכון.


שאלה:

תגידו… כשאני משתמש ב-AWS EC2 run-instances בשביל להרים מכונות דרך CLI, איך אני מונע את ההדפסה של ה-output, או גורם לו לרוץ בלי שיחכה שאלחץ על משהו?


תשובה:

> /dev/null.

וברגע שהוא הדפיס לך - זה כבר רץ. לא צריך לאשר כלום.

רוצים להתעדכן בתכנים נוספים בנושאי ענן וטכנולוגיות מתקדמות? הירשמו עכשיו לניוזלטר שלנו ותמיד תישארו בעניינים > להרשמה


מקווים שנהניתם.

צוות IsraelClouds

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות