✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

02.10 - גירסת המובייל של ServiceNow תחולל מהפכה בעולם הארגוני

IsraelClouds
|
October 2, 2019
להרשמה לניוזלטר
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

אתם יושבים במשרד וחייבים להזמין מחשב חדש, למצוא חדר ישיבות, לשנות כתובת במחלקת משאבי אנוש, לאשר הזמנת רכש, להזמין נסיעת עבודה לחו"ל, לאשר מסמך משפטי – את כל אלה ועוד אתם יכולים לבצע באמצעות אפליקצית המובייל החדשה של ServiceNow.

“הרעיון שעומד מאחורי גירסת ניו יורק החדשה הוא לספק לארגון מערכת אחודה שיודעת לתת לעובדים מענה אוטומטי בנוגע כמעט לכל שאלה או דרישה שלהם מכל מחלקה בארגון, מפיננסים ועד משאבי אנוש, דרך IT ותפעול ועוד ועוד" אומרת לימור אפיק, מנהלת אזורית, ServiceNow. "התהליך האוטומטי מתבצע במובייל ומספק לעובדים חווית שימוש אינטואיטיבית, קלה ומהירה הדומה לשימוש שלהם במובייל בחיים הפרטיים, בעולם הצרכנות והשירות הדיגיטלי של היום."

בגירסת ניו יורק החדשה של ServiceNow יש למעלה מ- 650 חידושים הנוגעים בכל האזורים של ארגון האנטרפרייז. שדרוג והרחבת הפונקציונליות של מודולים קיימים  ב- IT, בתפעול, בשירות לקוחות, ובמשאבי אנוש לצד מודולים חדשים לחלוטין כמו המודול של העולם הפיננסי. מודול הפיננסים החדש Finance Operations Management  (FOM) כולל רכיבים שנועדו להשלים את מערכת ה- ERP הארגונית. מחלקות הכספים בארגונים יכולות עכשיו להינות ממערכת שתסייע להם לייעל בצורה משמעותית את תהליכי הכנת הדוחות הכספיים, תוך הפחתת הסיכון, והגדלת שביעות הרצון של עובדי המחלקה. בשרה התחתונה תהליך העבודה יתקצר משמעותית וישתפר באיכותו.  המדולים הפיננסים של ServiceNow יודעים להתממשק למערכות ה-  ERP של אורקל ו- SAP.

הגירסה החדשה משלבת יכולות של הבנת שפה טבעית (NLU), המאפשרת לעובדי הארגון לתקשר עם הסוכן החכם באמצעות שפה מדוברת ולקבל ממנו תשובות מהירות ומדויקות לבעיות נפוצות. שדרוג זה מביא כמובן לחיסכון משמעותי בעלויות של מערך השירות והתמיכה.

חברת PayPal המעסיקה למעלה מ- 20,000 עובדים ברחבי העולם היא לקוחה של ServiceNow ואמצה את הפלטפרומה החדשה. "המהנדסים שלנו משתמשים במספר אפליקציות  לניהול התשתיות  ומערך התפעול. ServiceNow לעומת זה מקנה למהנדסים פלטפורמה אחודה לכל רוחב הארגון, תוך יכולות התקשרות וניהול תהליכי עבודה באופן דיגיטלי, באמצעות המובייל. מערכת כזאת יכולה לספק למהנדסים חווית עבודה נוחה, אפקטיבית ופרודוקטיבית יותר. פלטפורמת Now   משחררת את המהנדסים מפעולות בירוקרטיות ומאפשרת להם להתתמקד בעבודה האסטרטגית  ובמטרה לספק ללקוחות חווית לקוח מצויינת" אמר דן טורניון, סמנכ"ל חוויה וטכנולוגיות עובדים ומרכזי מידע, PayPal.

"גירסת ניו יורק מספקת חווית משתמש נהדרת ללקוחות, לעובדים, לספקים וכל מי שנמצא באינטראקציה עם הארגון. היא נוגעת בכל המחלקות בארגון ונותנת מענה רוחבי מקצה לקצה במטרה לייעל תהליכים ולהפוך את חיי העבודה ליעילים, זורמים וחוויתיים." מסכמת אפיק.

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form