✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

01.07 - SAP סומנה כ-'בעלת חזון' ברביע הקסם של גרטנר עבור פלטפורמות IoT תעשייתיות

IsraelClouds
|
July 1, 2018
להרשמה לניוזלטר

לפי גרטנר, "עד 2020, פלטפורמות IoT בהתקנה מקומית יחד עם מחשוב קצה, יהיו אחראיות לעד 60% מהאנליטיקה בתחום ה-IoT, לעומת פחות מ-10% כיום"

חברת מחקרי השוק העצמאית גרטנר (Gartner) מיקמה את SAP ברביע 'בעלות החזון' ברביע הקסם עבור פלטפורמות IoT תעשייתיות של מאי 2018.

SAP זכתה להערכה בזכות שלמות החזון ויכולת הביצוע שלה, כאשר הפתרון של SAP -SAP Leonardo, נבחן כחלק מבדיקת ההערכה שבוצעה לחברה.

"הבחירה של גרטנר לרביע בעלות החזון ברביע הקסם של גרטנר עבור פלטפורמות IoT תעשייתיות מחזק את המובילות של SAP כחברה המאפשרת ללקוחותיה לחדש בעזרת טכנולוגיות דיגיטליות טרנספורמטיביות", אמרה מאלה אנאנד, נשיאת SAP Leonardo and Analytics. "הערך של IoT מגיע ממה שאנחנו יכולים ללמוד בעת ניתוח נתונים חדשים שמגיעים ממכשירים וציודים חכמים שמשולבים עם נתונים ומערכות קיימים. אנו עוזרים לארגונים לחבר התקנים מקושרים לאינטרנט לתהליכים העסקיים, כדי להשיג תוצאות חדשניות".

לפי גרטנר, "עד 2020, פלטפורמות IoT בהתקנה מקומית יחד עם מחשוב קצה, יהיו אחראיות לעד 60% מהאנליטיקה בתחום ה-IoT, לעומת פחות מ-10% כיום".

כמו כן מציין הדו"ח כי, "מנמ"רים בארגונים תעשייתיים צריכים לנקוט בגישה זהירה בבואם לעבוד עם פלטפורמת IoT באמצעות תהליך בדיקת נאותות. אימוץ הפלטפורמות שצומח אל בסיס ההתקנות של אינטגרציות IT/OT מורכבות, עדיין קטן וממוקד בתוצאות מוגדרות וצרות. יש להתמקד באינטגרציה ובניהול מידע והתקנים כדי להבטיח שהפלטפורמות יותאמו לגודל ולצרכים".

למידע נוסף אודות רביע הקסם של גרטנר עבור פלטפורמות IoT תעשייתיות, קראו את הדו"ח המלא כאן.

 

לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר