✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

רד האט משיקה מגוון פתרונות ושירותים חדשים בכנס Red Hat Summit 2021

IsraelClouds
|
April 28, 2021
alt="blogs"
Event
alt="blogs"
AWS
title="Google"
מני צרפתי, מנהל ארכיטקטורת פתרונות ברד האט ישראל, יוון וקפריסין. צילום: שרון אלדר


רד האט (Red Hat), הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הכריזה בכנס הווירטואלי Red Hat Summit 2021 על מספר פתרונות ושירותים חדשים של החברה, ביניהם:

פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux 8.4 – מעצימה את הדור הבא של מחשוב קצה

החברה הכריזה על יכולות חדשות ושיפורים בפלטפורמת Red Hat Enterprise Linux, המציבה את Red Hat Enterprise Linux כבסיס עוצמתי לענן ההיברידי הפתוח, החל מליבת מרכז הנתונים ועד למחשוב הקצה. פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux 8.4 משכללת את תפקידה כמערכת הפעלה קלת משקל לסביבות ייצור עבור פריסות של מחשוב וציוד קצה, עם תוספת של קונטיינר Linux חדש, יכולות פריסה וניהול אשר מתאימות לצרכי מחשוב הקצה. פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux 8.4 תהיה זמינה בשבועות הקרובים באמצעות פורטל הלקוחות של רד האט.

פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux משמשת כמערכת ההפעלה המרכזית של חברות ה-Fortune 500 ברחבי העולם, החל ממוסדות פיננסיים גלובליים ומערכות בריאות ועד לתחנות כוח ומשרדי ממשלה. הפלטפורמה משלבת בין עקביות ושליטה רבות יותר בסביבות ענן היברידי יחד עם היכולת לאמץ חדשנות פתוחה בהדרגה או בבת-אחת, תוך הבטחת פריסות מאובטחות ואמינות יותר. היכולות החדשות של פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux 8.4 מאפשרות לרד האט להתרחב גם אל התקני הקצה. 

פלטפורמת Red Hat Enterprise Linux מהווה את הבסיס ליוזמת Red Hat Edge, אשר מטרתה להרחיב את היכולות הטמונות בפורטפוליו הענן ההיברידי הפתוח של רד האט ליישומי קצה, החל מתקשורת ותחבורה, רכבים חכמים והתקנים ארגוניים.

מיטל מר חיים, מנהלת מגזר ציבורי וביטחון ברד האט ישראל. צילום: שרון אלדר

שירותי ענן מנוהלים חדשים כדי לסייע להניע את גל החדשנות הבא בתחום היישומים מוטי-הענן

רד האט מרחיבה את פורטפוליו טכנולוגיית הענן ההיברידי הפתוח של החברה באמצעות שירותי ענן מנוהלים חדשים. הפתרונות Red Hat OpenShift API Management, Red Hat OpenShift Streams for Apache Kafka ו-Red Had OpenShift Data Science תוכננו כדי לספק חווית משתמש יעילה ומנוהלת עבור ארגונים אשר בונים, פורסים, ומנהלים יישומים מוטי-ענן (cloud-native) בסביבות היברידיות. שירותים אלו משולבים עם Red Hat OpenShift Dedicated ומסייעים למנוע את המורכבויות התפעוליות של סביבות IT מודרניות בעלות מורכבות גבוהה מבלי להתפשר על הפרודוקטיביות של המפתחים ולספק חבילת יכולות משותפת בכל אפשרויות הענן ההיברידי הפתוח ובעננים מרובים.  

שירותי הענן המנוהלים החדשים מבוססים על פורטפוליו הפתרונות Red Had OpenShift המספק קוברנטיס מנוהל במלואו בעננים ציבוריים מובילים. דבר זה מאפשר ללקוחות ושותפי רד האט לבנות אסטרטגיית ענן היברידי פתוח המבוססת על פלטפורמת הקוברנטיס הארגונית המובילה בתעשייה.

Red Hat OpenShift Dedicated היא פלטפורמת פיתוח יישומים מנוהלת במלואה אשר מתארחת על הענן הציבורי של Amazon Web Services או Google Cloud וכוללת ניהול ואינטגרציה של רכיבי טכנולוגיה מפלטפורמת ה-Linux הארגונית המובילה בעולם – Red Hat Enterprise Linux, יחד עם שירותים כמו רשת, ניהול, ניטור ועוד, כדי להפחית את המורכבות התפעולית ולאפשר למפתחים לבנות, לפרוס ולהריץ יישומים מוטי-ענן מהר יותר.

לדברי מיטל מר חיים, מנהלת מגזר ציבורי וביטחון ברד האט ישראל, "כדי לנצל לחלוטין את היתרון של הענן ההיברידי הפתוח, צריך לאפשר למומחי ה-IT להשתמש בטכנולוגיות הדרושות להם. שירותי הענן המנוהלים של רד האט מסירים ביעילות מחסומים רבים אשר מנעו מארגונים לנצל את מלוא הפוטנציאל של הענן ההיברידי. אנו מאמינים כי ביטול התקורה המסורתית של ניהול תשתית המותאמת לענן יפתח עבור הלקוחות עולם חדש של הזדמנויות".

פלטפורמת Red Hat OpenShift Platform Plus עם מערך קוברנטיס מלא

Red Hat OpenShift Platform Plus היא תוספת חדשה לפלטפורמת הקוברנטיס (Kubernetes) הארגונית המובילה בתעשייה, אשר תוכננה כדי לספק פתרון הוליסטי במטרה לסייע ללקוחות לאמץ DevSecOps בענן ההיברידי. פלטפורמת Red Hat OpenShift Platform Plus מציעה מערך קוברנטיס (Kubernetes Stack) מלא וחדש ומקבצת את כל מה שנחוץ כדי לבנות, לפרוס ולהריץ כמעט כל יישום בכל מקום שבו פועל ה-OpenShift בענן הפרטי והציבורי. Red Hat OpenShift Platform Plus תהיה זמינה במהלך הרבעון השני של שנת 2021.

Red Hat OpenShift Platform Plus מציגה את ה-Red Hat Advanced Cluster Security for Kubernetes. הפתרון פותח מתוך טכנולוגיית ה-StackRox ומספק אבטחה מוטת-קוברנטיס מובנית כדי לשפר את אבטחת התשתית ועומסי העבודה לאורך כל מחזור החיים של היישום. Red Hat Advanced Cluster Security for Kubernetes זמינה מידית.

לדברי מני צרפתי, מנהל ארכיטקטורת פתרונות ברד האט ישראל, יוון וקפריסין, "Red Hat Advanced Cluster Security for Kubernetes משנה את הדרך שבה עומסי עבודה מוטי-ענן מאובטחים באמצעות הרחבה של הבקרים הטבעיים של הקוברנטיס כדי להרחיב אותם מעבר לפלטפורמה עצמה. משתמשים צריכים להיות מסוגלים לפקח על עומסי העבודה הרצים ולאתר בעיות אבטחה או איומים. Red Hat Advanced Cluster Security for Kubernetes מספק איסוף נתונים וניתוח עמוקים ברמת המערכת וההתנהגות שלה. המערכת מאפשרת למעלה מ-60 סוגי מנגנוני מדיניות הניתנות ליישום ואכיפה החל מרגע בניית היישומים ועד לפריסה ולהרצה שלהם".  

 

אודות Red Hat, Inc.

רד האט היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות תוכנה ארגוניים בקוד פתוח, המשתמשת בגישה מבוססת-קהילה כדי לספק טכנולוגיות Linux, ענן, קונטיינרים ו-Kubernetes אמינות ובעלות ביצועים גבוהים. רד האט מסייעת ללקוחות לשלב בין יישומי IT חדשים וקיימים, לפתח יישומים מוטי-ענן (cloud-native), לבצע סטנדרטיזציה של מערכת ההפעלה המובילה בתעשייה של החברה, יחד עם אוטומציה, אבטחה וניהול של סביבות מורכבות. שירותי התמיכה, ההדרכה והייעוץ עטורי הפרסים הופכים את רד האט ליועצת מהימנה עבור חברות Fortune 500. כשותפה אסטרטגית של ספקי ענן, מטמיעי מערכות, ספקי יישומים, לקוחות וקהילות קוד פתוח, רד האט מסייעת לארגונים להתכונן לקראת עתיד דיגיטלי.    


לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות