✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

ויצו בחרה ב-Oracle CloudERP לביצוע פרויקט טרנספורמציה דיגיטלית

IsraelClouds
|
January 24, 2021
Vmware
alt="blogs"
CTO Corner Vlog
alt="blogs"
title="Google"

ויצו, הארגון החברתי הגדול בישראל, בחר במערכות ERP ו-CRM בענן אורקל, שיסייעו להבטיח קיומו של ארגון מודרני ולאימוץ תהליכים מתקדמים במספר עולמות תוכן ניהול פיננסים ותקציב רכש, גבייה ועוד, על מנת לנהל באופן מיטבי את מאות הפעילויות המסגרות והפרויקטים שמפעיל הארגון

 

דנה סיוני-סידס, מנהלת מערכות מידע בויצו

ויצו, ארגון ללא מטרות רווח, עמותה הפועלת מזה כ-100 שנה, בחרה במערכות ERP ו-CRM בענן אורקל במסגרת פרויקט טרנספורמציה דיגיטלית לאימוץ ויישום תהליכים מודרניים של ניהול פיננסים ותקציב, רכש, גבייה, ניהול לקוחות ותורמים וניהול פרויקטים. העסקה בוצעה מול ויצו העולמית כאשר הרוב המכריע של הפעילות התפעולית הוא בישראל, עם כ-400 משתמשים במערכת, לצורך ניהול מיטבי של מאות פרויקטים ומסגרות שמפעילה ויצו ברחבי הארץ. עלייה לאוויר מתוכננת במהלך 2022. דנה סיוני-סידס, מנהלת מערכות מידע בויצו, תשתף מנסיונה במפגש לקוחות אונליין, ביום ד', 27.1.2021.

המערכת החדשה תיישם תהליכי עבודה מתקדמים ויעילים במגוון עולמות תוכן ניהול פיננסי מלא (ERP) כולל רכש, תכנון וניהול תקציב (EPM) גביה, ניהול הקשר עם לקוחות הארגון ועם התורמים, (CRM והקמת פורטל אינטרנטי), וניהול מגוון הפרויקטים.

לדברי דנה סיוני-סידס, מנהלת מערכות המידע בוויצו: "למרות שהענן נתפס לעיתים כיותר מסוכן וכיותר יקר באופן יחסי, במקרה של ארגון כמו ויצו שלא יכול להחזיק מחלקת IT גדולה הכוללת את כל מגוון תפקידי המומחה הנדרשים, פתרון מבוסס ענן, בסופו של יום הוא פתרון יותר בטוח, יותר מהיר, יותר נגיש ויותר גמיש לשינויים. חברות עסקיות עם תקציבי עתק ומחלקות IT גדולות עוד יכולות לשקול אפשרות להתקנה מקומית, אבל ארגון כמו ויצו, עמותה שהיא מלכ"ר, שרוצה להפנות מקסימום משאבים וזמן לשירותים חברתיים חייב לחשוב מקסימום יעילות ולהתחשב בשיקולי העלות השוטפת. כך שגם בראייה לטווח הארוך, אין הגיון להמשיך לתחזק שרתים, לאבטח אותם, לגבות אותם, להחזיק קווי תקשורת חזקים וכו' רק כדי לספק שירות שנוכל לקבל בענן טוב יותר, מהיר יותר, מאובטח יותר וגמיש יותר. את הזמן שאנו נפנה עקב המעבר לענן נוכל להשקיע בלקוחות ויצו, לספק שירותים טובים יותר ולהמשיך במעבר מדורג של ויצו לדיגיטל. בנוסף, בהסתכלות פני עתיד, חיפשנו פתרון שטכנולוגית יאפשר אינטגרציה עם מערכות מומחה משלימות גם אלו שהיום קיימות בארגון וגם אלו שנמשיך ליישם בהמשך. באמצעות שכבת הmiddleware , שכבת ה-Fusion המפותחת מאוד במוצר של אורקל נוכל להבטיח אינטגרציה טובה".

לדברי תום אילוז, מנהל מכירות ענן, אגף SaaS, אורקל ישראל: "אנחנו שמחים לעמוד לצד ויצו, מוסד חברתי חשוב ללא כוונת רווח, בהכנסת חדשנות טכנולוגית לארגון בעל עשייה כה רבה. ארגון זה מצטרף לשורה ארוכה של ארגונים שבעת האחרונה בחרו בענן אורקל על מנת לבצע מודרניזציה של תהליכים בארגון. משבר הקורונה גרם לויצו ולארגונים נוספים להידרש לדברים שלא נתקלו בהם לפני: עבודה מרחוק, גישה מוגבלת מהבית לאפליקציות הארגוניות, דיווח פיננסי ויכולת להבין בזמן אמת תמונת מצב פיננסית. יישומים עסקיים מודרניים בענן אורקל מסייעים לארגון להמשיך ולהתנהל בצורה מיטבית גם בתנאים החדשים, ואנו גאים על שיישומי הענן של אורקל יוכלו להצעיד את הארגון קדימה ולסייע לו להמשיך לנהל ולתמוך בכל הפרויקטים החברתיים שלו, שתרומתם לחברה חשובה היום עוד יותר מתמיד".

***

ויצו הוא הארגון החברתי הגדול בישראל, פועל לקידום מעמד האישה והבטחת זכויות נשים, ומעניק שירותי חינוך ורווחה לילדים ובני נוער ולשיפור רווחתן של אוכלוסיות מוחלשות.

כתנועה עולמית א-פוליטית, מונה ויצו כ- 250 אלף חברות ברחבי העולם, הארגון פועל באמצעות למעלה מ-800  מוסדות ושירותים, בהם 183 מעונות יום,8 כפרי נוער ובתי ספר, מסגרות חוץ ביתיות לילדים ונוער בסיכון, מרכזי הגיל הרך לחיזוק משפחות, מקלטים לנשים נפגעות אלימות ומרכזים לטיפול באלימות במשפחה, בתים חמים לנערות, פרויקטים להורים ותחומי עשייה רבים נוספים.

***

ביום רביעי 27.1 יתקיים אירוע לקוחות ERP&HCM בענן אורקל, שישתפו בתובנות עסקיות וטכנולוגיות שלהם מהמעבר לענן. בנוסף, יתקיים פאנל מומחים והופעת אורח של השחקן איציק כהן. להרשמה: https://bit.ly/3qyxRkl

 


לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות