✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

12.04 - קרן הפנסיה גילעד בחרה ב- Open Text את הפרויקט תבצע חברת מלם-תים

IsraelClouds
|
April 12, 2018
להרשמה לניוזלטר

גילעד - קרן גמלאות לעובדים דתיים, בחרה במלם תים, קבוצת ה- IT הגדולה במדינה, להקמה, תחזוקה ותפעול פתרון ניהול מסמכים דיגיטלי, מבוסס על מערכת OpenText Content Management. זהו המוצר המוביל בתחום      ה- ECM (ניהול תוכן ארגוני) לפי דוח גרטנר לשנת 2017. משך הפרוייקט המתוכנן כ- 5 חודשים.

קרן גילעד הוקמה בשנת 1959. ייחודה בכך שבמשך כל שנות פעילותה השכילה להשיג עודף אקטוארי. הונה הצבור בסוף שנת 2016 הוא כ- 10 מילארד ₪. כ- 500 מעסיקים מבטחים את עובדיהם בגילעד וביניהם: אוניברסיטת בר אילן, בנק המזרחי, מעונות אמונה, חברת פלאפון, קבוצת מוטורולה ישראל, קיבוצים, מכללות אקדמיות, מרכז ישיבות בנ"ע ועוד.

חברת Open Text, אשר מלם תים היא נציגתה בישראל, מפתחת סוויטת פתרונות מהמתקדמים בעולם לניהול מסמכים התומכים באופן אינטגרלי בתהליכי העבודה בארגון וכן בכל מחזור החיים של פריט תוכן בארגון, החל מיצירתו, אחסונו, ניהולו, וכלה בארכוב הפריט לאורך זמן. המערכת מסייעת לנהל את המידע הלא מובנה, תוך חיסכון כספי, ייעול התפעול ואפשרות לשמר את התוכן הנדרש על פי החוק.

יואב ערמוני - מנכ"ל גילעד: "בחרנו בפתרון המוביל של Open Text במטרה להביא לשיפור נגישות המידע והשקיפות מול לקוחותינו, כמו גם לשיפור וייעול תהליכי העבודה בחברה. המערכת תשמש כתשתית הארגונית של גילעד לניהול מסמכים, עם אינטגרציה למערכות התפעוליות ותעמוד בדרישות הרגולציה ודרישות אבטחת המידע".

לירון טבק - מנהלת תחום ECM בקבוצת מלם תים: "Open Text תהווה פתרון כלל ארגוני לניהול מתקדם של המידע בחברת גילעד ותאפשר לה לבצע טרנספורמציה דיגיטלית, כולל פתרון חדר סריקה מרכזי. המערכת תייצר שקיפות מלאה בחברה, עם שיתוף ידע מקסימלי ותהווה מאגר מרכזי אחד שיאפשר לאתר את המסמכים בארגון באופן פשוט ומהיר וכך להביא לחסכון משמעותי בזמני העבודה. בפרויקט תוטמע גרסה 16, הכוללת UI חדשני מבוסס HTML5".

אודות מלם תים:

מלם תים היא קבוצת שירותי ה-IT הגדולה והמובילה בישראל, המספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים. לקבוצה ניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע, והיא מעסיקה למעלה מ- 3,400 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. מלם תים נמצאת בשליטת שלמה אייזנברג ונסחרת בבורסה בתל אביב.

למידע נוסף בקר באתר החברה: www.malamteam.com

לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר