✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

16.05 - מלאנוקס קפיטל תשקיע בחברות הישראליות Excelero ו-WekaIO המובילות בתחום אחסון התוכנה

IsraelClouds
|
May 16, 2019
alt="blogs"
EuropeClouds.com

השקעה אסטרטגית זו תקדם את סביבת האחסון המתקדמת התומכת בניתוחי דאטה מתקדמים, בינה מלאכותית ובעומסי למידת מכונה

סאניוול קליפורניה ויוקנעם, ישראל - 15 במאי 2019 - מלאנוקס קפיטל, זרוע ההשקעות הגלובאלית של מלאנוקס טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ: MLNX), הודיעה היום על השקעתה בשתי חברות מובילות בתחום האחסון, Excelero ו – WekaIO. Excelero, המובילה בתחום ניהול אחסון מבוזר עתיר ביצועים, פיתחה טכנולוגיה זוכת פרסים בשם NVMesh, מערכת ניהול אחסון מונחה-תוכנה, שנועדה לספק את הביצועים והיעילות הגבוהים ביותר ליישומי רשת בכל קנה מידה.

WekaIO פיתחה את Matrix, מערכת הקבצים המהירה בעולם, המאיצה ביצועי יישומים עבור AI ואחסון עתיר נתונים.

שתי החברות הינן חברות מובילות כל אחת בתחומה בקטגוריית האחסון עתיר הנתונים, וביחד עם הפתרונות המשולבים של מרכז הנתונים של מלאנוקס, מאפשרות ללקוחות למצות את הפוטנציאל בדור האחרון של כוננים קשיחים ומהירים מבוססי פלאש מסוג NVMe.

"מלאנוקס מפעילה לאורך זמן מרכזי נתונים ומערכות אחסון ברמה הגבוהה ביותר וביעילות מקסימלית על ידי אופטימיזציה של כל מערכות מרכז הנתונים", אמר נמרוד גינדי, סמנכ"ל מיזוגים והשקעות של מלאנוקס. "אחסון מהיר דורש רשתות מהירות יותר בכדי להכיל את הדרישה הגוברת לנתונים, עבור יישומים מתקדמים בני ימינו כמו בינה עסקית (BI), בינה מלאכותית (AI) ולימודי מכונה. שותפות אסטרטגית עם חברות מובילות בתחום האחסון כמו Excelero ו- WekaIO הן קריטיות לפיתוחה של אקוסיסטמת אחסון עתיר נתונים ולאפשר ללקוחותינו להשיג יעילות ומדרגיות גבוהות בעיבוד נתונים בכדי להצעיד את העסקים שלהם קדימה".

"אקסלרו הינה חברה מובילה המייצרת הפרעה בקטגוריה והינה ייחודית בתחום האחסון עתיר הביצועים עבור תשתיות רשת, מאגרי נתונים, מחשוב טכני, מחשוב עתיר ביצועים ולימודי מכונה", אמר ליאור גל, מנכ"ל Excelero. "הרשת בעלת יכולות ההשהיה המופחתת של מלאנוקס, יחד עם מערך הגיבוי המוביל עבור RDMA באית'רנט ובאינפיניבנד, מסייעים לנו לספק את פתרונות האחסון המבוזר המהירים ביותר ללקוחותינו. חברנו היטב עם מלאנוקס ואנו מברכים על השקעתם ב-Excelero".

"מערכת MATRIX של WekaIO מציעה את רוחב הפס הגבוה ביותר ומערכת תיוק בעלת ההשהיה הנמוכה ביותר, המותאמת לכונני פלאש ומערכות אחסון קשיחות נוספות, אמר לירן צביבל, מנכ"ל WekaIO. "הטמעת מערכת MATRIX יחד עם רשתות האית'רנט והאינפינבנד של מלאנוקס, תספק פתרון אחסון בהשהיה מופחתת עבור יישומים הדורשים גישה משותפת למידע, הכוללים למידה עמוקה, פיננסים, מדעי החיים ועיצוב אלקטרוני אוטומטי (EDA). אנו נרגשים מהשקעת מלאנוקס קפיטל בחברה שלנו".

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות