✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

07.03 - מלם תים סיימה פרויקט יישום מערכת HANA SAP

IsraelClouds
|
March 7, 2018
Event
alt="blogs"
alt="blogs"
title="Google"
AWS

חברת מלם תים ולאומית השלימו בהצלחה עלייה לאוויר של פרויקט רחב היקף, ליישום מערכת לניהול משאבי הארגון של ענקית התוכנה SAP, בלאומית שירותי בריאות. הפרוייקט עלה לאוויר בהצלחה רבה, כאשר פתרון ה- ERP שנבחר מסוג S/4 HANA  SAP נמצא כעת בשלב ההטמעה. ההסכם כולל גם אירוח תשתיות (DATA CENTER) ושירותי תחזוקה לתקופה של חמש שנים. עלות הפרויקט מוערכת במיליוני שקלים.

זהו אחד מפרוייקטי ה- ERP הגדולים והמורכבים שבוצעו בארץ בשנים האחרונות, שנמשך 16 חודשים וכלל יישום תהליכי רכש ומלאי, תהליכים פיננסיים, בקרה ותקציב, אחזקה, פיתוח משותף של עשרות ממשקים מול מערכות תפעוליות שונות, רובם בסביבת AS400 ומערכות חיצוניות שונות. במהלך הפרויקט הוגדר תת פרויקט של הסבת נתונים בהיקפים גדולים. בפרויקט הושקעו אלפי ימי עבודה, תוך אינטגרציה מוקפדת ומנוהלת של מלם תים ולאומית.

הפרוייקט כלל הדרכה של כ- 1,700 מודרכים בפריסה ארצית, בהובלת שותף להדרכה - ג'ון ברייס ומעורבות ארגונית גבוהה. הפרויקט כלל הקמת תשתיות חומרה ואפליקציה תומכות פתרון בחוות השרתים של מלם תים.

המערכת משמשת 170 בתי מרקחת בפריסה ארצית, 300 סניפים, מחוזות ומטה ובתוכם  

כ- 1,700 משתמשים, החל מנציגות קשר ומנהלים בסניפים (קופות, רכש), דרך רוקחים ואחיות (קופות, רכש ומלאי) ועד למטה והנהלה בכירה.

המערכת עלתה לאוויר לפי התכנון בחודש ינואר 2018 תודות לעמידה בתכנית מעבר מדויקת, תוך שמירה מירבית על זמינות המערכות המשיקות וללא פגיעה ברצף השירות בקופה.

פתרון SAP S/4 HANA נמנה עם הדור הבא של פתרונות ה- ERP, המאפשר ניהול ארגונים בצורה פשוטה וחדשנית יותר, תוך שילוב טכנולוגיית ממשק משתמש חדשנית ואפשרות לאנליטיקה מתקדמת בזמן אמת.

מוריס קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע בלאומית שירותי בריאות מציין כי "כמוסד מוביל בתחום שירותי הבריאות, הצבנו בפנינו מטרה להתקדם לדור הבא של המערכות הארגוניות, לרבות מערכת לוגיסטית ופיננסית עשירה ומתקדמת, לטובת שיפור השירות המנהלי שלנו. מערכת S\4 HANA SAP מביאה לקפיצת מדרגה ביכולת לתכנן ולנהל את המערך הכלכלי והלוגיסטי של לאומית ומאפשרת מחשוב ובקרה של התהליכים, "אמת אחת" חוצת ארגון בכל רגע נתון, קבלת דוחות עשירים הכוללים אנליטיקה מתקדמת ושיפור עתידי של יכולת העבודה במובייל.

מוריס קסנר, סמנכל מערכות מידע בלאומית שירותי בריאות. צילום יחצ
‍מוריס קסנר, סמנכל מערכות מידע בלאומית שירותי בריאות. צילום יחצ

מלם תים נבחרה להיות השותף האסטרטגי של לאומית בפרויקט חשוב זה, לאור ניסיונה ביישום פרוייקטי SAP ERP בכלל ו- S/4 HANA בפרט, עם ניהול איכות וצוות מיישמים גדול, מקצועי ומנוסה וכן בזכות חוות השרתים של הקבוצה. הפרוייקט עלה לאוויר בהצלחה תודות למקצועיות, המסירות ובעיקר השותפות בין מלם תים ללאומית".

לדברי עינת זרמי, מנהלת חטיבת יישומים במלם תים: "אנו גאים להיות שותפים של לאומית בהעלאה לאוויר של פרויקט חשוב זה ובטוחים כי המערכת תצעיד את לאומית שירותי בריאות קדימה. למלם תים ניסיון ייחודי בהקמת מערכותSAP S/4 HANA  ובהובלת עשרות פרוייקטי SAP ERP בהצלחה. אנו מאפשרים ללקוחותינו פתרון מלא, כולל שירותי אירוח תשתיות ואנו שמחים להוביל פתרונות שמביאים את הארגונים למיקוד בפעילות העסקית ולקדמת החדשנות הארגונית".

‍עינת זרמי מנהלת חטיבת הישומים במלם מערכות. צילום רז רוגובסקי
עינת זרמי מנהלת חטיבת הישומים במלם מערכות. צילום רז רוגובסקי

לפי ארנון דים, סמנכ"ל מכירות בחברת SAP ישראל: "אנו שמחים וגאים בסיום פרויקט מוצלח זה של הטמעת מערכת SAP S/4 HANA בלאומית, המאפשרת אחידות בתהליכים הארגוניים בלאומית  ומביאה לחוויית ניהול מודרנית ונוחה, תוך שליטה בכל רגע נתון במתרחש בארגון. למלם תים ו- SAP היסטוריה עשירה של הקמת עשרות פרוייקטים מוצלחים באמצעות פתרונות SAP והשותפות העמוקה בין הצדדים ובינם לבין לאומית הוכיחה את איכותה גם בפרויקט אסטרטגי מסוג זה".

אודות מלם תים:

מלם תים היא קבוצת שירותי ה-IT הגדולה והמובילה בישראל, המספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות בינלאומיים. לקבוצה ניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע, והיא מעסיקה למעלה מ- 3,400 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ. מלם תים נמצאת בשליטת שלמה אייזנברג ונסחרת בבורסה בתל אביב.

למידע נוסף בקר באתר החברה: www.malamteam.com

אודות SAP :

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה.

SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.

למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel

אודות לאומית שירותי בריאות:

לאומית שירותי בריאות הינו גוף בריאות מוביל המשרת מעל 720,000 לקוחות אשר מקבלים שירותים ב330- מרכזים רפואיים בכל רחבי הארץ. בלאומית מועסקים 3,000 עובדי רפואה ומינהל. במרכזים הרפואיים בלאומית שמים דגש על רפואת הקהילה, ועל הרפואה המונעת. הטיפול הרפואי עומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד, וכולל: טיפול ראשוני על-ידי רופאי משפחה ואחיות; אבחונים שניוניים מכל סוגי המומחים הרפואיים באמצעות ציוד רפואי חדשני.

לאומית מספקת את שירותי הבריאות עם תקציב שנתי של 4.7 מיליארד ₪. בכל השנים האחרונות סיימה לאומית את שנות הכספים באיזון וזאת במסגרת ההחלטה לנהוג באחריות תקציבית רב שנתית ולשמור על חוסנה הכלכלי של לאומית. לאומית הינה הקופה הראשונה שביצעה מהפך במשטר התאגידי שלה (TURNAROUND), ומבנה הבעלות שלה היום הינו מודרני ומתאים לארגונים המנהלים תקציב של מיליארדי שקלים.

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות