✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

חברת מגנור מציעה פתרון טכנולוגי מתקדם וידידותי לסביבה ולמכרסמים, המונע נזקים משביתי פעילות ושריפות חשמל

IsraelClouds
|
April 4, 2022
alt="blogs"
title="Google"
Events
Event
alt="blogs"

לוחמה אלקטרונית להרחקת מכרסמים מחוות שרתים ומרכזי תקשורת:

חברת מגנור מציעה פתרון טכנולוגי מתקדם וידידותי לסביבה ולמכרסמים, המונע נזקים משביתי פעילות ושריפות חשמל

 

חברת הטכנולוגיה מגנור הודיעה היום על השקת קו מוצרים חדש המיועד לחוות שרתים, חדרי שרתים ותקשורת וחדרי מחשוב שיאפשרו להרחיק מכרסמים כמו חולדות עכברים, יונים ועטלפים, מבלי לפגוע בהם ומבלי להשתמש בחומרים מסוכנים.

חברת מגנור היא חברה בבעלות משפחתית הממוקמת בנתניה ומתמחה בפיתוח ומכירת פתרונות חכמים וירוקים להרחקת מכרסמים, יונים ועטלפים. החברה פיתחה אשכול מוצרים המבוסס על טכנולוגיה ייחודית.

אמצעי ההדברה המוכרים בשוק מבוססי חומרים זרחניים, ידועים כרעלנים, ולא פותרים את הבעיה. גם המלכודות לא מצליחות להתגבר על הבעיה כשמדובר במושבה גדולה, ובנוסף גורמות למכרסמים סבל רב. מגנור פיתחה ומוכרת פתרון חדשני ייחודי המציע אלטרנטיבה טכנולוגית למלחמה במרכסמים: לוחמה אלקטרונית. מגנור הוקמה בשנת 2007, מפתחת ומייצרת פתרונות לוחמה אלקטרוניים לסילוק חולדות, עכברים, יונים ועטלפים. מוצרי החברה שאינם מזהמים או משתמשים בחומרים מסוכנים, הם אך אינם פוגעים במכרסמים.

חיים בובליל, מייסד ומנכ"ל מגנור : "המערכת שלנו משדרת רעשים בתדר אולטראסאונד גבוה של 35-45kh, שאינו בטווח השמיעה האנושית. הרעש, גורם למכרסמים לחרדה ופחד וכתגובה ראשונה, יטילו שתן שיתקשר את החרדה שלהם למכרסמים האחרים. כך, נוצר בזכרון החולדה הקשר בין הרעש לחרדה. החולדות בוחרות להתפנות מרצון למקום אחר".

אחת הסכנות הברורות בהתיישבות חולדות בחוות שרתים וחדרי תקשורת היא התלקחות שריפות חשמל. אלו שריפות שנגרמו לאחר שמכרסם פגע בכבלים וגרם לקצר. המכרסם שמת כתוצאה מהקצר, הותיר את גופתו המופחמת, שהפכה לחומר מוליך ודליק שיגרום להתחממות הדרגתית של כבלי החשמל. לאורך זמן, הבידוד של כבלי החשמל ימס. השרפה תתפרץ בעת ובעונה אחת מכל פתחי מערכת החשמל.

בובליל אומר שניתן למנוע את השריפות הללו כמו גם את הפגיעה הפוטנציאלית והנזק הכללי שיכול להיגרם מהשבתת חדרי שרתים ותקשורת.

המערכת האוטומטית של מגנור, קטנה ונוחה לשימוש בעזרת יחידת שליטה ממומחשבת, צג מגע נוח ותוכנת ניהול ידידותית. יחידות הקצה עשויות מחומרים בעלי עמידות גבוהה לכימיקלים ולטמפרטורות קיצוניות. התקנת המערכת אינה דורשת מיומנות מיוחדת.

 

המערכת של מגנור מותקנת ברחבי הארץ במבנים מסחריים, ציבוריים ופרטיים. עיריית תל אביב מחייבת את התקנתו בכל מבנה העובר שיפוץ או שחזור. עוד המערכת פועלת במבנים בסביון ,הרצליה פיתוח, כפר שמריהו, קיסריה, יישובי השרון, עמק חפר. בתי חולים, חוות שרתים, מערכות תקשורת וטלפוניה, מפעלים, חדרי בקרה ושליטה, משרד הביטחון, יחידת הניסויים של צה"ל, ובמתקנים ביטחוניים.

 

אודות מגנור:

"מגנור הדברה אלקטרונית" מפתחת פתרונות חדשניים להרחקה אלקטרונית של מכרסמים, יונים ועטלפים.  היא החברה היחידה בעלת אישור תקינה של מכון התקנים, להתקנה ויישום מערכות להדברה אלקטרונית, ובעלת תו תקן ISO 9001  להדברה אלקטרונית. המערכת של מגנור מותקנת במפעלי מזון, בתי חולים, מוסדות ציבור, מתקנים בטחוניים, ובנייני משרדים ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים: www.magnor.co.il/about/

טלפון: 6139* 

 

 


לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות