✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

תוכנת הגנת הסייבר של Karamba Security נרכשה לשימוש ע"י ענקית האחסון העולמית סיגייט

IsraelClouds
|
May 26, 2021
alt="blogs"
Event
alt="blogs"
AWS
title="Google"

* החברה מפתחת פתרונות לאבטחת סייבר וזוכה לחותמת איכות מרשימה

* תוכנת האבטחה תשמש להגנה על התקני IoT - האינטרנט של הדברים

* באמצעות שיתוף הפעולה, סיגייט תשפר משמעותית את רמת הבטיחות של מוצרי הדגל שלה

אבן דרך משמעותית לסטארט-אפ הישראלי Karamba Security, המתמחה באבטחת סייבר. החברה חתמה על הסכם רב שנתי עם סיגייט טכנולוגיות, המובילה העולמית בתחום פתרונות אחסון וניהול נתונים, במסגרתו האחרונה תרכוש את התוכנה המשמשת לשיפור הגנה על התקני האינטרנט של הדברים (IoT) ,אותם משווקת החברה, מפני מתקפות סייבר.

רכישת התוכנה מתבצעת לאור פיילוט מוצלח שביצעו שתי החברות, במסגרתו בדק מרכז החדשנות של סיגייט את התאמתה, וזכה לתוצאות מצוינות. בתוכנה יבוצע שימוש כחלק מסדרת מוצרי Lyve של החברה. התקני אינטרנט של הדברים, כגון מערכות אחסון נתונים, מכוניות מקושרות, מדפסות, מערכות אנרגיה ועוד, חשופים למתקפות סייבר. התקפות אלו יכולות לפגוע בליבת העסקים ובמערכות ותשתיות קריטיות, באופן שיכול להוביל גם לאבדות בנפש. יצרני התקני אינטרנט של הדברים, כמו סיגייט, נדרשים להגן על המערכות שהם מייצרים מפני איומים רבים, בהם מתקפות סייבר. לשם כך פיתחה Karamba Security את תוכנת VCode, שמסייעת לארגונים להגן על ההתקנים לכל אורך החיים של ההתקן בשלב הפיתוח. 

התוכנה מאפשרת פתיחה וסריקה אוטומטים של התוכנות שמגיעות מיצרני צד ג׳ ותוכנות שמיוצרות בתוך הארגון, ללא צורך בשיתוף פעולה של המפתחים, על מנת לזהות חולשות בקבצים הבינאריים של המוצר ולאפשר ליצרן לתקנן.

 

מטרת הפיילוט שביצע מרכז החדשנות של סיגייט בישראל, הייתה לבחון את השימוש בתוכנה של Security  Karamba כדי לבדוק תוכנות שונות שסיגייט מוציאה לשוק, לאתר בהן חולשות סייבר (כולל תוכנות שמגיעות מספקי משנה) ולקבל המלצות קונקרטיות לתיקון החולשות.

Security  Karambaמייצרת סט מוצרים לאבטחת מערכות IoT  (האינטרנט של הדברים) והיא מספקת ללקוחותיה פתרונות אבטחת הסייבר עבור מגוון עולמות תוכן - אוטומוטיב, אנרגיה ונק' קצה (ראוטרים, מדפסות וכו').

החברה חתמה על הסכמים להגנה על 12 מיליון התקני IoT מסביב לעולם.

 החברה פועלת בשדה הגלובאלי ובין לקוחותיה ניתן למצוא היטאצ׳י, אלפיין, סולאר אדג׳, סטנלי ורבים נוספים.

עמי דותן, מנכ״ל Security  Karamba: ״סיגייט הינה אחת מחברות אחסון הנתונים המובילות בעולם, הן מבחינת נתח שוק והן מבחינת מחזורים כספיים. כאשר פנה אלינו מרכז החדשנות של סיגייט בישראל היה לנו ברור שזו הזדמנות מצויינת ליצור שותפות עם מטה החברה בארצות הברית. העיסקה האסטרטגית בין שתי החברות נרקמה ולוותה בזמן שיא בזכות מרכז החדשנות".לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות