✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

15.07 - מיקרוסופט פותחת את כנס Inspire השנתי בהשתתפות כ-90 חברות ישראליות ומשיקה גרסה חינמית ל-Microsoft Teams

IsraelClouds
|
July 15, 2018
להרשמה לניוזלטר

משלחת של כ-90 סטארטאפים, חברות ושותפים מישראל יגיעו לכנס השותפים השנתי של מיקרוסופט שיפתח ביום א', ה-15.7 בלאס-וגאס בהשתתפות אלפי שותפי מיקרוסופט מרחבי העולם ושל מנכ"ל מיקרוסופט העולמית, סאטיה נאדלה. ברבעון האחרון - גידול של 93% במכירות Azure על-ידי שותפי מיקרוסופט

את הכנס בהשתתפות כ-16,000 אורחים מ-132 מדינות יפתח מנכ"ל מיקרוסופט העולמית, סאטיה נאדלה ובו יושקו תוכניות, כלים ומשאבים שנועדו לסייע לשותפים. אקוסיסטם השותפים של מיקרוסופט ברחבי העולם, מונה מאות אלפי ארגונים, בעלי השפעה גלובאלית ומהווים שלוחות למיקרוסופט להפצת פתרונותיה הטכנולוגיים למיליוני לקוחות ברחבי העולם. ברבע השלישי של השנה מיקרוסופט דיווחה על גידול של 93% במכירת פלטפורמת הענן שלה Azure על-ידי שותפיה ברחבי העולם.  בכנס ישתתפו 90 חברות מישראל ביניהם סטארטאפים, חברות אינטגרציה, ספקי שירותים ועוד. המשלחת בראשות מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, שלי לנצמן ומובילה אותה חטיבת השותפים בחברה. הכנס מאפשר הזדמנות לחברות להיפגש באופן אישי עם מומחים ולקוחות ולייצר שיתופי פעולה.

בנוסף, מיקרוסופט מודיעה על השקתה של גרסה חינמית לסביבת העבודה Microsoft Teams, ופתרונות חדשים בענן, מבוססי טכנולוגיות Data כמו Azure Data Box Disk, Azure Virtual WAN, Azure Firewall ועוד. מיקרוסופט מודיעה בנוסף, כי במהלך השנה הקרובה, תספק לשותפיה מבחר של חבילות הטבות מבוססות על המיקוד העסקי שלהם והאתגרים הספציפיים עמם הם מתמודדים. בנוסף מודיעה מיקרוסופט כי תשיק יוזמת התמחויות מתקדמת תחת השם Microsoft Azure Expert MSP Intiative שתאפשר התמחות ספציפית בענן, על-פי תחום העיסוק הרלוונטי. שותפי מיקרוסופט ברחבי העולם נהנים מחברות באקוסיסטם, בעל פוטנציאל רווח של 4.5 טריליון דולר.

Microsoft Teams בחינם

מיקרוסופט מודיעה על זמינותה של גרסת Preview לסביבת העבודה שלה– Microsoft Teams לעסקים עד 300 עובדים וב-40 שפות שונות. הגרסה נועדה לתת מענה לצוותי עבודה בעסקים קטנים ובינוניים, המהווים כ-95% מהחברות בעולם וכ-63% מכוח העבודה הגלובאלי.Microsoft Teams  הינה סביבת עבודה המאפשרת לצוותים לשתף פעולה בצורה נוחה ומהירה ולהגברת הפרודוקטיביות בתוך הצוות.

הפיצ'רים בגרסה החינמית של Teams כוללים:

• חיפוש ושליחת הודעות הודעות צ'אט ללא הגבלה

• ממשק שיחות קוליות ושיחות וידאו ליחידים, קבוצות ומיטאפים מרובי משתתפים.

• 10 GB של אחסון צוותי ובנוסף 2GB נפח אחסון אישי בתוך סביבת העבודה.

• אפשרות לאינטגרציה עם Office 365 Online הכולל את Word, Excel, PowerPoint ו-OneNote.

• אינטגרציה עם למעלה מ-140 אפליקציות עסקיות כולל Adobe, Evernote ו-Trello.

• יכולת לתקשר עם כל אחד מתוך ומחוץ לארגון, בצורה מאובטחת על-ידי הממשק הגלובאלי של Microsoft Secure.

מיקרוסופט משיקה את הגרסה החינמית על-מנת לספק לעסקים קטנים ובינוניים את ההיכרות הראשונית עם מוצרי Office 365.

לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר