✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

15.05 - המילטון תפתח בקרוב את חנות הקונספט הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל בדיזינגוף סנטר

IsraelClouds
|
May 15, 2018

לקראת פתיחת החנות הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל, חושפת קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית היחידה בישראל של המותג שיאומי, את מיקומה המדויק של החנות, ומתחייבת למחיר תחרותי מאוד

קבוצת המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בישראל, חושפת הבוקר באופן רשמי כי

ה  - Mi Store, חנות המותג הרשמית הראשונה של שיאומי בישראל, שצפויה להיפתח בקרוב, תפתח בדיזינגוף סנטר בת"א, צמוד לחנות Castro, ליד שער 7.

‍קרדיט: באדיבות שיאומי
‍ ‍קרדיט: באדיבות שיאומי

מרבית המוצרים שיימכרו בחנות של שיאומי כבר הגיעו לישראל. מדובר בלמעלה מ – 100 מוצרים. את חלקם ניתן יהיה למצוא אך ורק בחנות של שיאומי ובאתר שיאומי ישראל. מוצרים אחרים ניתן יהיה להשיג גם ברשתות הגדולות ובנקודות מכירה רבות אחרות.

בימים אלה עומלים בחברת המילטון על הקמת החנות, בעלות המוערכת בכמיליון שקלים. חנה סלי, אדריכלית ומעצבת החנות אמרה כי, "בעיצוב החנות  רצינו ליצור אוירה מודרנית מחד, ושמירה על חמימות מסוימת מאידך, כזו שתזמין את הלקוח פנימה ותעניק לו אוירה נעימה ורצון לחלוק את החוויה שהחנות מייצרת".

סלי השתמשה במתכות בצבעי אפור, במעקות זכוכית ובריצפה אפורה, המעניקים לחנות אוירה מודרנית, הייטקיסטית, ומצד שני במשטחי תצוגה הבנויים מעץ. "בתכנון החנות נלקח בחשבון מגוון המוצרים שיש למותג תוך שמירה על קווי דמיון לקונספט העולמי והתאמה לנתוני השטח הקיים", מוסיפה סלי.

‍קרדיט: באדיבות שיאומי
‍ ‍קרדיט: באדיבות שיאומי

אייל אהרוני, מנהל רשת חנויות שיאומי בישראל, בחברת המילטון, אמר הבוקר: "אנו מתרגשים מאוד לקראת פתיחת חנות הקונספט של שיאומי.  חוויית המותג של חנויות שיאומי הינה ייחודית במינה, בין השאר, בזכות המגוון הרחב והייחודיות של המותג. אנו שמחים להביא את החוויה הזאת לצרכן הישראלי. החנות תציע מגוון רחב של מוצרי שיאומי, מסמארטפונים ועד גאדג'טים ייחודיים – כך שכל מוצר שתבחרו לרכוש, יהיה מוצר מנצח, הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר".

‍קרדיט: באדיבות שיאומי
‍ ‍קרדיט: באדיבות שיאומי

אהרוני הוסיף כי, "חנות הקונספט של שיאומי בישראל תעמוד בסטנדרטים של שיאומי העולמית, ואנו פועלים לפי ההנחיות הבינלאומיות של המותג בכל העולם. מבחינת שיאומי, הקמת החנות בישראל חשובה מאוד והם מעורבים בכל פרט".

בקרוב יפורסם המועד הרשמי לפתיחת החנות.

‍קרדיט: באדיבות שיאומי
‍קרדיט: באדיבות שיאומי
לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר