✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

12.06 - פורטינט מרחיבה את תוכנית השותפים Fabric-Ready

IsraelClouds
|
June 12, 2018

פורטינט השיקה את מחברי המארג (Fabric Connectors), אשר הופכים את יכולות תפעול מערך אבטחת המידע לאוטומטיות בסביבות מרובות פתרונות של יצרניות פתרונות אבטחת מידע, באמצעות שילוב של API (ממשק תכנות יישומים) פתוחים עם הטכנולוגיות של שותפי התכנית Fabric-Ready של פורטינט.

ארגונים רבים משתמשים כיום במוצרים, כלים ויישומים של ספקים רבים בעלי מתודולוגיות ניהול אבטחה שונות וייחודיות לכל אחד בסביבות הרשת שלהם. לפי דוח של גרטנר, "נעשתה השקעה גדולה של צוותי האבטחה בכלים רבים מידי. כתוצאה מכך, הם לא מקבלים את ההתרעה הנחוצה, סובלים מעומס ומורכבות של קונסולות ניהול רבות וניצבים בפני אתגרים בגיוס ושימור אנליסטים בתחום האבטחה בעלי מיומנויות והתמחויות מתאימות, אשר יהיו מסוגלים להשתמש בצורה יעילה בכל הכלים הללו".

המחסור באינטגרציית טכנולוגיה על פני סביבות מורכבות אלו של לקוחות, החל מסביבות בעלות מספר סוגי ענן ועד לסביבות IoT, מקשה על ניהול והפיכת השינויים התפעוליים הדינמיים לאוטומטיים. כמו כן, תהליכי DevOps וכלים אשר לרוב לא משולבים עם תהליכי אבטחה, גורמים להאטה של פיתוח יישומים והשקתם.

כדי להתמודד עם המורכבות של הארגון הדיגיטלי כיום ולסייע להפחית את פערי האבטחה, פורטינט מרחיבה את הפתיחות של ארכיטקטורת מארג האבטחה (Security Fabric) באמצעות מחברי המארג, אשר ירחיבו את נראות האבטחה ויכולות הניהול ויספקו ראייה מעמיקה לתוך התשתית ויישומי תוכנית השותפים Fabric-Ready.

Fortinet-Connectors-Press-Release-5

המחברים עוזרים ללקוחות לשמור על יציבת אבטחת רשת קבועה באמצעות תזמור מרכזי עבור משתמשים, יישומים ונתונים על פני סביבות ענן היברידי, ציבורי ופרטי. המחברים מאפשרים אוטומציה של עומסי עבודה, סביבות SOC, רישום איומים ואוטומציית מדיניות אבטחה על פני עננים בתהליך הפריסה של שירותים ויישומים חדשים, דבר אשר מבטל את הצורך בהתערבות ידנית.

מחברי המארג מתחברים לפתרונות של שותפים באמצעות אינטגרציה של נקודות APIאו באמצעות הנדסה מותאמת, והם בעלי נגישות מידית ללקוחות בעזרת ערכות DevOpsפשוטות הניתנות להורדה והפעלה בלחיצה אחת. העיצוב הפתוח של מחברי המארג מאפשר אינטגרציה עמוקה ומתמשכת עם מספר הולך וגדל של רכיבי אקו-סיסטם והוא מרחיב את יכולות מארג האבטחה לתשתית בעלת תיקוף של צד ג'.

סט המחברים הראשון כולל את הפתרונות הטכנולוגיים המובילים הבאים: מדיניות דינמית – ענן: AWS, Microsoft Azure, Oracle; מדיניות דינמית – SDNCisco Application Centric Infrastructure (ACI)™, Nuage Networks VSP, VMware NSX;תגובת אבטחה לתקריות/ניהול שירותי ITServiceNow, Webhook; רישומי איומים:AWS Guard Duty; פעולות אוטומציה: AWS Lambda, FortiClient EMS Quarantine;SSO/זהות: Microsoft Active Directory, Radius; נקודות קצה של CVEFortiClient EMS.

מחברי המארג זמינים ללא עלות עבור לקוחות פורטינט ושותפי תוכנית Fabric-Readyהמופיעים ברשימה, כחלק מהשקת פתרון ה-FortiOS 6.0.

ג'ון מדיסון, סגן נשיא בכיר לתחום מוצרים ופתרונות בפורטינט, אמר כי, "פורטינט בנתה אקו-סיסטם מקיף המורכב משותפים מובילים בתעשייה, אשר הטכנולוגיות שלהם שולבו לתוך ארכיטקטורת מארג האבטחה של החברה באמצעות שימוש ב-API ובמגוון סקריפטים המשתמשים בכלי DevOps. טכנולוגיית מחברי המארג מספקת רמה עמוקה אף יותר של אינטגרציה, הדרושה כדי לפשט ולהפוך את שירותי האבטחה, תצורת המדיניות וניהול הפעולות לאוטומטיים על פני הסביבות מרובות הספקים של לקוחותינו". 

לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר