✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

09.07 - פמי פרימיום עוברת לענן

IsraelClouds
|
July 9, 2018
להרשמה לניוזלטר

CloudZone, חברת הענן של מטריקס, סיימה פרויקט לבניית תשתית טכנולוגית עבור מערך הטלרפואה של פמי פרימיום, חברת שירותי הרפואה הפרטית מהגדולות בישראל. בעקבות כך, שירותי הטלרפואה של החברה, המספקים שירותי ייעוץ רפואי למאות אלפי לקוחות בישראל תחת אבטחת מידע מוגברת, החלו לפעול בגרסה מחודשת בענן וב-On premise באמצע חודש מאי. זאת לאחר שהטמעת הפרויקט כולה ארכה כשנה אחת בלבד.

מערכת הטלרפואה של פמי פרימיום נבחרה על ידי משרד הבריאות למערכת הטלרפואה עבור מוסדות הרפואה הציבוריים בישראל. המערכת הינה מרפאה דיגטלית שמטרתה לשמש חולים, מרפאות חולים, בתי חולים וכן את משרד הבריאות. הפתרון מאפשר לכל אלו לתקשר ביניהם במסגרת מאות אלפי ייעוצים רפואיים בשנה. הפתרון מתבסס על חוד החנית של הטכנולוגיה, בשילוב של הנהלה רפואית מובילה ומאות רופאים מקצועיים ובעלי הכשרה מתאימה, שמעניקים שירות במגוון רחב של התמחויות, הכולל הפקת מרשמים והפניות, ייעוץ רופאים מומחים, מוקד שירות שפעיל 24/7, שיחות וידאו באיכות HD ועוד. כל אלו נמצאים תחת הגדרות אבטחת מידע נוקשות על מנת להבטיח שמירה על מידע רפואי רגיש ועל פרטיותם של המשתמשים במערכת.

בפמי בריאות חיפשו ליצור ארכיטקטורה חדשה לשירות שלהם, שתתאים לארגוני אנטרפרייז כמו בתי חולים ומשרדי ממשלה, ובו בזמן תותאם גם לסביבות ענן שונות כמו Amazon Web Services ו-Azure של מיקרוסופט. CloudZone סייעה לפמי פרימיום ליצור את תשתית הענן שתואמת את צרכיה תוך ליווי בהחלטה על הארכיטקטורה המתאימה, ייעוץ לאורך התהליך ויישום בפועל של התשתית הנכונה לארגון.

הפתרון שמספקת פמי פרימיום מגובה על ידי אפליקציה מודרנית בתצורת CloudNative המורכבת מכ-15 שירותים שונים (microservices) ועל כן התשתית הבסיסית שנבחרה לפרויקט זה הייתה מערכת אורקסטרציית הקונטיינרים קוברנטיס (Kubernetes) . התשתית שיצרה CloudZone עבור פמי היא תשתית אגנוסית המושתתת על מערכת של קונטיינרים, אשר מאפשרת לפמי פרימיום להפעילה בענן או באופן מקומי במוסדות הרפואה מולן היא פועלת, כשהיא אינה מחויבת לאף תשתית ענן.

באמצעות שדרוג המערכת, מפתחי התוכנה של פמי נהנים כעת מאוטומציה של תהליכי DevOps עבור תהליכי בדיקות אוטומטיים, ומעדכוני גרסה מידיים ויכולות פיתוח מהירות יותר המניבות תפוקה גבוהה ביחס למתחרים בשוק. הדבר מאפשר למערכת לעמוד בדרישת זמינות גבוהה ולספק ללקוחות שירות יעיל, מהיר ובזמן אמת.

"ביחד עם CloudZone יצרנו את התשתית הטכנולוגית המעודכנת ביותר מ-א' ועד ת", אמר אסף שייקביץ', מנהל טכנולוגיות ראשי בפמי פרימיום. "הצוות המיומן של יחידת הענן ליווה אותנו לאורך כל הדרך, הכווין אותנו בבחירת הפתרונות המתאימים וסייע לנו ביישום הארכיטקטורה ותשתית הענן בסביבת הפיתוח שלנו. כעת המערכת מוטמעת במשרד הבריאות ובבתי חולים גדולים בישראל כשהמטרה היא להתפרס בכל מוסדות הבריאות בארץ ובשלבים מאוחרים יותר גם מחוץ לגבולות ישראל.

בתמונה: אסף שייקביץ', מנהל טכנולוגיות ראשי בפמי פרימיום. קרדיט: יח"צ.
‍בתמונה: אסף שייקביץ', מנהל טכנולוגיות ראשי בפמי פרימיום. קרדיט: יח"צ.

יפתח שיינבאום, ארכיטקט פתרונות בכיר ב- CloudZone אמר: "בפרויקט נכללות הטכנולוגיות העדכניות ביותר עבור תשתית אפליקטיבית לאפליקציות מסוג CloudNative. הפתרון שיצרנו נותן מענה לחיבוריות microservices בצורה היברידית מעל ספקי ענן שונים, ומספק ערך מוסף בצורת חיווי על איכות הקוד ללא קשר לתקינותו הלוגית. בנוסף, הפתרון מאפשר צריכה קלה ומיידית של שירותי בדיקות ופריסה בסביבות שונות על ידי צוותי ה-QA וכן התקנת גרסאות חדשות בייצור. תהליכי ה-CICD (continuous integration & deployment) מנצלים את היתרונות של קונטיינרים להרצת התהליכים במהירות גבוהה וביעילות. שילוב של כל אלו עם השימוש בקוברנטיס נותן לנו פתרון מלא שהוא בנוסף אגנוסטי לחלוטין לתשתית עליה הוא רץ. זה מאפשר לארגון לקחת בכל עת ובמינימום עלות, את כל הפתרון לספקי ענן או מרכזי מידע שונים ובכך מתאפשרת לו גמישות מבחינת עלות, רגולציה, ועוד צרכים שעלולים לעלות בהמשך".

בתמונה: יפתח שיינבאום, ארכיטקט פתרונות בכיר ב- CloudZone. קרדיט: יח"צ.
‍בתמונה: יפתח שיינבאום, ארכיטקט פתרונות בכיר ב- CloudZone. קרדיט: יח"צ.

 

אודות

CloudZone CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, מספקת פתרונות ושירותים מתקדמים בעולמות העננים הציבוריים והפרטים, הינה Premier Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS, שותף Gold של Microsoft Azure ושותף של Google Cloud Partner עם למעלה מ-8 שנות ניסיון בתחום. היחידה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה,DevOps, Big ,Data ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. CloudZone שמה שני דגשים עיקריים, הראשון הינו אופטימליות טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר המותאמים לארגון. השני הינו חיסכון אגרסיבי בעלויות החודשיות.

על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, CloudZone נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שאותם היא מספקת ללקוחותיה המאפשרים להם ליהנות מעליונות טכנולוגית בעלויות נמוכות  www.cloudzone.io.

לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר