✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

31.10 - פורטינט רוכשת את חברת enSilo המתמחה באבטחה מתקדמת לנקודות קצה

IsraelClouds
|
October 31, 2019
להרשמה לניוזלטר
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

קן קסי, מייסד, יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל פורטינט: "עם הפיכת ארגונים עסקיים למרושתים יותר והתרחבות הפעילות הדיגיטלית החל מהענן ועד למחשוב נקודות הקצה ול-IoT, אפשרויות התקיפה הדיגיטלית התרחבו בצורה אקספוננצילית ומניעתן הפכה למורכבת הרבה יותר. ציד איומים  (Threat Hunting)ידני ופתרונות אבטחה נקודתיים אינם יעילים בניהול ואבטחת הסביבות החדשות הללו. במקום זאת, יש לשלב בין הרשת לבין האבטחה ולבצע תגובה מתוזמרת (אורקסטרציה) לאירועים ואוטומציה של פעולות כדי לאפשר בלימת איומים מתקדמת במהירות הרשת. רכישת enSilo מאפשרת לנו להרחיב את מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט על ידי הוספת זיהוי, הגנה, בלימה ותגובה אוטומטיים בזמן אמת כדי להמשיך ולהגן על נקודות הקצה והמידע הנמצא בהן".  

קן קסי

פורטינט (נאסד"ק: FTNT), מובילה עולמית בפתרונות אבטחת סייבר מקיפים, משולבים ואוטומטיים, הכריזה היום על השלמת רכישתה של enSilo, חברה פרטית המתמחה באבטחה מתקדמת של נקודות קצה, אשר בסיסה בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

פרטי העסקה לא נמסרו.

הרכישה מרחיבה את מארג האבטחה (Security Fabric) של פורטינט ומחזקת את פתרונות אבטחת נקודות הקצה ואבטחת הרשת העוצמתיים של החברה, הניתנים ללקוחותיה, באמצעות אבטחה מתקדמת של נקודות קצה, אשר כוללת:

• הגנה אוטומטית בזמן אמת מפני תקיפות זדוניות ואיומים מתקדמים ומתן שירותי תגובה (Incident Response) לאירועים על ידי צוות של מומחי איומי סייבר.

• טכנולוגיות, הרשומות כפטנט, של איתור קוד (Code Tracing) אשר מסכלות התקפות ומונעות גניבת מידע והצפנתו על ידי תוכנות כופר בזמן אמת, ומאפשרות תאימות לתקני PCI, HIPAA ו-GDPR.

• סוכן קל משקל בעל הגנה רחבה המתאים למגוון מערכות הפעלה: Linux, Windows ו-macOS.

• אבטחה ייחודית עבור האינטרנט של הדברים (IoT), באמצעות בקרת גישה משולבת ופונקציות לאבטחת נקודות קצה.

• אפשרויות פריסה גמישות הן באתר הלקוח והן בענן עם תמיכה ב-multi-tenancy ויכולת להתאים להגנת ארגונים בעלי מאות אלפי נקודות קצה.

השילוב של פורטינט ו-enSilo יספק פתרון רב עוצמה עבור ארגונים וספקי שירותים בכל גודל. בכוונתה של פורטינט להציע ללקוחות פתרון אבטחתי מקיף המספק יעילות אבטחתית גבוהה באמצעות שילוב של טכנולוגיית זיהוי ותגובה לנקודות קצה (EDR) של enSilo יחד עם פתרון ה-FortiSIEM של פורטינט, עם יכולות ה-FortiInsight UEBA (ניתוח התנהגות משתמשים) של החברה ועם פתרון ה-FortiNAC. שילוב הפתרונות יספק לארגונים נראות שאין שני לה לנקודות הקצה ובקרה דינמית, מתואמת והדוקה של פעילות הרשת, המשתמשים ונקודות הקצה בסביבה שלהם.

כמו כן, ספקי שירותי אבטחה מנוהלים (MSSPs) יוכלו למנף שילוב טכנולוגי זה  לספק שירותי זיהוי ותגובה מנוהלים (MDR) מקיפים ויעילים. בנוסף על כך, enSilo, אשר הייתה שותפה בתוכנית Securiy Fabric-ready של פורטינט עוד טרם הרכישה, מספקת פתרון משלים לפתרונות הפיירוולים של הדור הבא FortiGate, FortiSandbox, FortiSIEM ו-FortiClient Fabric Agent, באופן המאפשר שכבת זיהוי ואכיפה נוספת, המסייעת לארגונים לצמצם אף יותר את זמן הזיהוי, החקירה והתיקון של התקפות זדוניות.  

רועי קתמור, מנכ"ל ומייסד משותף של enSilo: "יחד, enSilo ופורטינט מחויבות לפתור את האתגרים הקשים ביותר של הלקוחות, להגן על נקודות הקצה, תפעולן והמידע הנשמר עליהן. כעת, enSilo תשלב את הגישה מוגנת הפטנט שלה בתחום ההגנה המתקדמת על נקודות קצה, זיהוי, מניעה ותגובה, לאיומים בפורטפוליו האבטחה הרחב של פורטינט".

דייב גרובר, אנליסט בכיר, Enterprise Strategy Group (ESG): "לפי המחקר של ESG, 76% מהארגונים מתקשים בזיהוי ותגובה לאיומים כיום יותר מאשר לפני שנתיים. ספקים כמו פורטינט מתמודדים עם בעיה זו באמצעות בנייה של פלטפורמת אבטחה משולבת עבור כלל נקודות הקצה, הרשת ותשתית הענן. ההחלטה להוסיף את יכולות ה-EDR האוטומטיות של enSilo לפלטפורמה של פורטינט אמורה לשפר ולהאיץ את הקורלציה בין ההתראות, אשר תוביל לזיהוי איומים ותגובה להם במהירות רבה יותר".

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form