✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

13.11 - סייברארק קיבלה תו תקן בינלאומי ((Common Criteria מ-NIAP

IsraelClouds
|
November 13, 2019
להרשמה לניוזלטר
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

סייברארק מגדילה את מספר הפתרונות שלה העומדים בתקן זה. מספקת את קו המוצרים הרחב ביותר בתעשייה, המחזיקים בתקן זה, לניהול גישה פריבילגית

סייברארק (NASDAQ: CYBR), המובילה העולמית בניהול גישה פריבילגית (Privileged Access Management), קיבלה הסמכת Common Criteria בינלאומית מהרשות הלאומית לאבטחת מידע בארה"ב (National Information Association Partnership – NIAP).

הסמכת Common Criteria מאמתת שפתרון ה -  Privileged Access Security Solutionשל סייברארק עומד בדרישות האבטחה הנוקשות של ארה"ב לרכש עבור מערכות אבטחה לאומיות. הסמכה זאת תקפה גם ב-31 מדינות נוספות מחוץ לארה"ב כתקן לפתרונות אבטחת מידע.

ההכרה מצד NIAP מרחיבה את מספר הפתרונות של סייברארק המחזיקים בתקן Common Criteria. ההסמכה של סייברארק היא המקיפה ביותר בתעשייה בתחום ניהול גישה פריבילגית. הפתרון סייברארק קיבל בעבר הסמכתCommon Criteria ברמתCommon Criteria Recognition Agreement (CCRA) ברמת EAL 2+. מוצרי סייברארק גם כלולים ברשימת המוצרים המאושרים של רשת המידע של מחלקת ההגנה האמריקאית (DoDIN APL) ומחזיקה בהסמכת Networthiness (התאמה לרשת) של צבא ארה"ב להתקני אבטחת סייבר (Cybersecurity Tools (CST) device type, Tracking Number (TN) 1712401).

סייברארק מסייעת לסוכנויות פדרליות לעמוד בתקנות לרבות דרישות FISMA/NIST SP 800-53 שלב 2 של מחלקת הגנת המולדת (Department of Homeland Security) תחת תכנית ה - Continuous Diagnostics and Mitigation (CDM), NERC-CIP, HSPD-12 ועוד.

"סוכנויות ממשלתיות וארגונים אחרים בתעשיות הכפופות לרגולציה הדוקה מאמצים את הטרנספורמציה הדיגיטלית כדי להתייעל ולשפר את השירות. אולם, השקעות בתחומים כגון ענן ו-DevOps עלולות להרחיב באופן דרמטי את "יריעת ההתקפה" (Attack Surface) ולהפוך את הארגונים האלה למטרות עיקריות לתוקפי סייבר", אמר אדם בוסניאן, סגן נשיא בכיר בסייברארק. "תקן Common Criteria האחרון שהוענק לסייברארק מקל על ארגונים לאמץ את הפתרון המוביל בעולם לניהול גישה פריבילגית, לצמצם את סיכוני האבטחה ולשפר את העמידה ברגולציה".

אדם בוסניאן

תקן ה-Common Criteria שניתן בפיקוחם של גופי התקינה ISO/IEC הוא תקן הבדיקה הבינלאומי המוכר ביותר בעולם למוצרי אבטחת מידע וממשלת ארה"ב מחייבת עמידה בתקן זה כאשר מדובר ברכש של מוצרי אבטחת מידע על ידי גופים ממשלתיים. הבדיקות נערכות על ידי מעבדות בלתי תלויות מורשות באמצעות בוחנים מורשים. חברת Corsec Security מווירג'יניה סיפקה לסייברארק ייעוץ אסטרטגי בהקשר של תהליך ההסמכה הזה.

על-פי סקר שנערך לאחרונה, 78% מהמשיבים במגזר הציבורי השיבו שאבטחת סייבר נמצאת בראש סולם העדיפויות הארגוני. למרות ממצאים אלה, קרוב למחציתם סבורים שתוקפים יכולים לחדור לרשת הארגונית בכל ניסיון ו-68% מודים שארגונם מועד למתקפות שתוכננו בקפידה. מאחר ומתקפות הסייבר המזיקות ביותר כרוכות ברמה מסוימת של גישה פריבילגית, סייברארק מסייעת לארגונים ממשלתיים לאבטח טוב יותר את התשתיות הקריטיות שלהם, לצמצם סיכונים ולהתגונן מפני תוקפים ופעולות זדוניות על ידי משתמשים מתוך הארגון.

סייברארק מספקת את הפתרון המקיף ביותר לטיפול באיומי סייבר מתקדמים באמצעות זיהוי הרשאות גישה פריבילגיות ברחבי הרשת וניהול וניטור הרשאות אלה על מנת לצמצם סיכונים ולשפר את האבטחה והעמידה בתקנות. שימוש באנליטיקה מתקדמת וניטור רציף מאפשרים לסייברארק לאתר ולבודד התנהגות חריגה ולבלום מתקפות בתהליך, לרבות אלו המבוצעות על-ידי תוקפים חיצוניים או גורמים זדוניים מתוך הארגון.

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form