✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

קומוולט מכריזה על שורת חידושים המסייעים לארגונים להאיץ את המעבר לענן

|
April 2, 2020
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

ההכרזה האחרונה מחזקת את מובילות הענן של קומוולט עם יכולות חדשות עבור AWS ,Azure ו- Alibaba שמרחיבות את יכולתם של ארגונים לגבות, לשחזר ולהעביר עומסי עבודה בסביבות מרכזי המידע ו- Multi-Cloud בקלות ובמהירות

קומוולט, מובילה גלובלית בתחום ניהול מידע בסביבות ענן ובסביבות פרטיות, הכריזה על חידושים לפתרונות ניהול ושמירת הנתונים שלה, הכוללים יכולות ניהול נתונים חדשות בסביבות ענן ובמרכזי המידע המקומיים. יכולות חדשות אלו כוללות הרחבת הגמישות והפשטות של פתרונות הענן של קומוולט, ומקלות על הלקוחות להגן, לנהל ולהשתמש בנתונים על פני סביבות עננים מרובים (Multi-Cloud).

החידושים כוללים תמיכה בגיבוי ושחזור מסדי נתונים של AWS, העברת מסדי נתונים של אורקל ו- MS SQL על פני עננים מרובים כמו AWS ,Microsoft Azure ושירות ECS של Alibaba, כמו גם אינטגרציה עם ServiceNow.

"בזמנים מאתגרים אלה חשוב שלארגונים תהיה גמישות בכל הקשור לניהול הנתונים שלהם, והענן הוא חלק קריטי בכך", אמר רוני כפטל, סמנכ"ל שירותים מקצועיים בקומוולט. "בעזרת יכולות חדשות אלה אנו מקלים על הלקוחות שלנו להעביר עומסי עבודה נוספים לענן ומציעים פשטות וגמישות רבה יותר בניהול והגנה על הנתונים שלהם, בכל מקום בו הם נמצאים".

גמישות רבה יותר בהעברה וניהול עומסי עבודה בענן

ככל שלקוחות מעבירים עומסי עבודה נוספים לענן, הם גם דורשים יכולת להעביר ולנהל נתונים במגוון פלטפורמות ענן. החידושים שקומוולט מציעה מרחיבים את יכולות הענן שלה באמצעות פרמטרים כגון: אפשרות לגבות, לשחזר, ולהעביר פתרונות מסדי נתונים כגון AWS DynamoDB, Redshift ו- DocumentDB; אפשרות להמיר, לגבות ולהעביר עומסי עבודה של VMware לשירות Alibaba Cloud ECS כדי להגדיל את הגמישות של סביבות מרובות עננים היברידיות; תמיכה בהעברת יישומי בסיס נתונים של אורקל ו-Microsoft SQL ל- Microsoft Azure על מנת להרחיב את היכולות של הלקוחות לשלב את שירותי הענן של Azure בסביבות היברידיות; אינטגרציה נוספת עם פלטפורמת ServiceNow על מנת לאפשר שירות עצמי ואפשרות להמיר במהירות מסדי נתונים של אורקל יוניקס ללינוקס ולהפך.

יכולת חדשה זו תקל על הלקוחות להעביר מסדי נתונים של יוניקס אורקל ממרכזי המידע הפרטיים לענן, או להעביר מסדי נתונים בשירות הענן של אורקל לינוקס לתשתיות פרטיות במרכז המידע של הארגון.

על מנת לסייע ללקוחותיה להבין כיצד להפיק את המירב מהיכולות החדשות, קומוולט מרחיבה את מקורות הלמידה שלה לפי דרישה. סרטונים על היכולות החדשות ניתנים לצפייה בספריית הלמידה של קומוולט בקישור המצורף on-demand learning libraryלחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות