✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

06.11 - קומוולט הכריזה על יכולות חדשות בפתרון Hedvig המאפשרות לאחד אחסון בריבוי עננים וניהול נתונים

IsraelClouds
|
November 6, 2019
להרשמה לניוזלטר
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

קומוולט, ספקית מובילה של תוכנה לניהול נתונים חוצה עננים וסביבות מקומיות, הכריזה ב- Commvault GO 2019 על יכולות חדשות בפתרון האחסון מוגדר התוכנה, Hedvig. החידושים מרחיבים את הערך של Hedvig ואת אפשרויות השימוש בפתרון, והם ממחישים היטב כיצד Hedvig מאפשר לקומוולט להגשים את השאיפה לאחסון מאוחד וניהול נתונים. Hedvig, אשר נבחרה בדו"ח   big 50 start-up report בקטגוריית "סטארטאפ לוהט לעקוב אחריו, נרכשה לאחרונה על ידי קומוולט.

פתרונות Hedvig והחידושים האחרונים יוצגו בכנס Commvault Connections Live, אשר ייערך ב- 11 בנובמבר באווניו, קרית שדה התעופה.

"היכולות החדשות ב- Hedvig מאחדות טכנולוגיות עדכניות רבות, כולל אחסון, קונטיינרים וענן. הן מאפשרות לארגונים לבצע אוטומציה של תהליכי ניהול תשתית ידניים, ולפשט סביבות של ריבוי העננים", אמר אבינש לקשמן אסטרטג אחסון ראשי בקומוולט. "היכולות האלה משפרות את הערך של קומוולט לארגונים. הן גם מראות כיצד אינטגרציה של טכנולוגיות בתוך מערך הפתרונות של קומוולט מאפשרת לארגונים לקבל פתרון מובנה לעולם של ריבוי עננים".

היכולות החדשניות לאחסון מוגדר תוכנה שהושקו תאפשרנה לארגונים לבצע אוטומציה ולפשט את ניהול האחסון, להפחית עלויות ולקצר את הזמן לקבלת ערך עסקי. היכולות כוללות: תמיכה בממשק אחסון קונטיינר (CSI), המאפשרת לארגונים להשתמש בקומוולט לניהול Kubernetes ואורקסטרטורים אחרים לקונטיינרים (CO); אפשרות למרכז נתונים מובנה, מסייעת לארגונים לשפר את יכולת ההתאוששות והעמידות של נתונים; תמיכה בכתיבת קוד erasure, המשפרת את יעילות האחסון; תמיכה מקיפה במרכזי נתונים מרובי אורחים (Multi-tenant), כולל היכולת לנהל ברמת האורח את הגישה, השליטה והגדרות של הצפנה – דבר המאפשר לספקי שירותים מנוהלים (MSP) לספק פתרונות אחסון במגוון סביבות של ענן היברידי וניהול, התראה ודיווח עבור שרשור של מרכזי נתונים – תכונה המאפשרת לארגונים וספקי שירותים להגדיר ולנהל ממקום אחד את כל תשתיות האחסון מוגדרות התוכנה שלהם.

שי נוני, מנכ"ל איזורי של קומוולט ישראל ואפריקה: "ארגונים מבינים כבר היום שכדי להתמודד עם אתגרי ניהול המידע והאחסון בשנים הקרובות באופן היעיל והבטוח ביותר הם יידרשו לתוכנה מאוחדת שתשלב ניהול נתונים חכם באחסון הראשי והמשני כאחד. קומווולט נערכת לכך ובעיתוי הנכון עבור לקוחותיה".

שי נוני

בנוסף, צוות ההובלה של Hedvig, שהוקם על ידי קומוולט לאחרונה, מתקדם עם יוזמות נוספות להרחבת התמיכה בתרחישי שימוש שונים, תוך הטמעה של טכנולוגיות Hedvig כחלק מפתרונות ניהול הנתונים של קומוולט. עוד הכריזה קומוולט על יציאתן לדרך של תוכניות לשימוש בטכנולוגיות Hedvig כדי לקדם אוטומציה של ניהול נתונים והפעלה של אחסון, יחד עם הרחבת התמיכה בקונטיינרים ומיקרו שירותים. יוזמות אלה ויוזמות אחרות לאינטגרציה של Hedvig, תומכים באסטרטגיה של קומוולט להפחתת פיצול הנתונים בריבוי עננים ופישוט המורכבות שנוצרת מכך באמצעות של ניהול מאוחד של נתונים אחסון וגיבוי.

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form