✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Cloudway Technologies מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Stellar Cyber האמריקאית.

IsraelClouds
|
March 27, 2024
alt="blogs"
Events
alt="blogs"
title="Google"
alt="blogs"
Event

Cloudway Technologies מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Stellar Cyber האמריקאית.

 

Cloudway Technologies מכריזה על שותפות פורצת דרך עם Stellar Cyber, יצרנית פלטפורמת ה OPEN-XDR המובילה בעולם. מטרת שיתוף הפעולה היא לאפשר למנהלי SOC לנהל באופן פשוט, יעיל וחסכוני את אירועי האבטחה. 

 

הדר אשל, מנכ"ל Cloudway Technologies הביע התרגשות מהשותפות, ואמר: "ישראל מוכנה ובשלה ל-XDR (זיהוי ותגובה מורחב) בכל ארגון, בכל גודל. Stellar Cyber הגיעה לארץ בתזמון המושלם לשוק בשל שמחפש פשטות, תמיכה בכל רכיב קיים לניטור, וכן חסכון משמעותי במשאבי ה SOC."

 

פלטפורמת ה-OPEN-XDR של Stellar Cyber תומכת בארגונים בכל הגדלים, במעבר בין  EDR (זיהוי סיכונים לתחנת קצה ותגובה) ל-XDR. הפלטפורמה מציעה יכולות נוספות כגון: SIEM, NDR, מודיעין סייבר ועוד… - כולם בממשק אחד הכולל גם יכולת ניהול תגובה מיידית לכל אירוע, ובכך היא הופכת את עומסי העבודה של SOC Analyst לקלה יותר, ומאפשרת להם ניהול משאבים יעיל יותר.

 

מירי ורביצקי, סמנכ"לית מכירות מרכז ודרום אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-Stellar Cyber, הגיבה על השותפות: "אנחנו מאוד שמחים לחבור ל-Cloudway Technologies כמפיץ אסטרטגי בישראל. Cloudway Technologies מחזיקה בידע רחב ובמומחיות בשוק הישראלי, ואנחנו מאמינים כי השותפות הזו תאפשר לארגונים רבים להפיק תועלת מפלטפורמת ה-XDR הפתוחה של Stellar Cyber, להפחית את הסיכונים לארגון באמצעות זיהוי ותיקון מוקדמים ומדויקים של כל אירועי ההתקפה, תוך הפחתת עלויות, שימור ההשקעה בכלים הקיימים וניתוח פרודוקטיבי יותר". 

 

אודות Stellar Cyber:

Stellar Cyber OPEN XDR Platform מספקת אבטחה מקיפה ואחידה ללא מורכבות, ובכך היא מאפשרת לצוותים להישאר "רזים" ויעילים יותר, ע"י מתן מיומנויות שונות לאבטחה מוצלחת של הסביבות שלהם. עם Stellar Cyber, ארגונים יכולים להפחית סיכונים באמצעות זיהוי מוקדם ומדויק של איומים ותיקון שלהם, לצד הפחתת עלויות, שימור ההשקעה בכלים הקיימים וניתוח פרודוקטיבי יותר. החברה ממוקמת בעמק הסיליקון. למידע נוסף, בקרו באתר: www.stellarcyber.ai.

 

אודות Cloudway Technologies:

Cloudway Technologies היא מפיץ מוביל של אבטחת סייבר לאופרציות MSSP & SOC בישראל. החברה מייצגת טכנולוגיות אבטחת סייבר פורצות דרך, העונות על צרכי השוק באמצעות הגשת מוצר כשירות. צוות Cloudway מורכב ממומחים המחויבים לסייע לספקים להיכנס לשוק הישראלי, בכך שהם מתפקדים כמחלקת השיווק, המכירות וכשלוחה הטכנית של כל ספק מיוצג. ל-Cloudway המומחיות והניסיון שמאפשר לה לעזור לכל ספק MSSP להישאר צעד אחד קדימה.
למידע נוסף בקרו באתר: www.cloudway.co.il


ב-28.03.24 נקיים וובינר מקצועי בנושא: how Does Open XDR Simplify and Supercharge Security Operations Centers

לחצו כאן לפרטים נוספים והרשמה ללא עלות >>

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות