✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

3,500 עובדי כלל ביטוח עברו לעבוד מהבית באמצעות מערכת Horizon VDI של VMware

|
May 13, 2020
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

פתרון ה-Horizon VDI (Virtual Desktop Infrastructure) של חברת VMware כאילו נולד לימים טרופים אלה שבהם חברות נאלצות לסגור את שעריהן ולהעביר את עובדיהן לעבודה מהבית. לקוחות VMware שכבר הטמיעו את הפתרון בעשור האחרון גילו שביום פקודה היא עושה את ההבדל בין רציפות עסקית להשבתה עסקית. אחת מהחברות הללו שגילו את נפלאות ה-Horizon VDI היא כלל ביטוח שהעבירה את 3,500 עובדיה לעבוד מהבית, ממש בלחיצת כפתור.

חיים אינגר, CTO כלל ביטוח. קרדיט: קובי קנטור

 

חיים אינגר, CTO כלל ביטוח: "תשתית ה-Horizon משמשת את כלל ביטוח על בסיס יומי, כך שהמעבר לעבודה מהבית נעשה בצורה חלקה. התשתית נבנתה כבר לפני מספר שנים והיא מנוהלת ומתוחזקת על ידי צוות תשתיות כלל ביטוח שהעבירו אלפי עובדים לעבודה מהבית ללא כל הכנות, ללא כל התקנות וללא כל פשרות. מבחינה פונקציונאלית, באמצעות Horizon VDI העובדים כאילו נמצאים מול המחשב במשרד, כך שנשמרת 100 אחוז מהיכולות של כל אחד ואחת מהן.

 

לדברי אינגר, מנכ"ל החברה שמח לראות שההשקעות בתשתית הטכנולוגית שביצע בשנים האחרונות ממשיכות להניב פירות גם במצב החירום שאליו נקלעה החברה והיא מסוגלת להמשיך לפעול ללא כל שינוי כאילו שאנו בימי שגרה.    לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות