✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

16.05 - חברת BIOVIA של דאסו סיסטמס, בחנה הזדמנויות בתחום "מדעי החיים" בכנס MIXiii-BIOMED 2019

IsraelClouds
|
May 16, 2019
alt="blogs"
EuropeClouds.com

• BIOVIA, של דאסו סיסטמס, מציעה פתרונות לשוק הישראלי בתחום מדעי החיים המאפשרים פיתוח חדשני, אשר יעצימו את אסטרטגיית ה-“Go To Market”  עם ROI משופר תוך כדי הפחתת זמני תהליך הפיתוח.

• הפתרונות של  BIOVIAמאפשרים חדשנות בת-קיימא ויוצרים ערך ויעילות עסקית בתחומי מדעי החיים והכימיה, בכל צרכי  המעבדה.

• לייף פדרסון ,מנכ"ל BIOVIA, דאסו סיסטמס, הציג יכולות בינה מלאכותית (AI) מתקדמות לפיתוח בתחום מדעי החיים.

פתרונותBIOVIA  מבית דאסו סיסטמס, המופעלים  בפלטפורמת ה-DEXPERIENCE3, הוצגו על ידי מנכ"ל BIOVIA, ליף פדרסון, יחד עם מנכ"ל דאסו סיסטמס בישראל, אלי בויקיס, בכנס ה -18 של MIXiii BIOMED 2019 . BIOVIA, מספקת פתרונות חדשניים לפיתוח הדור הבא של המכשור הרפואי, התרופות והמוצרים הפרמצבטיים, כמו גם בתחומי המכשור הביוטכנולוגי ורכיבי הטיפול בחולים. רשימת הלקוחות שלה כוללת מובילי השוק העולמי כגון  Bayer, GE Healthcare, Johnson & Johnson, Medtronic, Novo Nordisk, Pfizer, Sanofi ועוד.

מנכל BIOVIA, ליף פדרסון, הסביר כיצד חברות התרופות חייבות להשתנות ולמנף טכנולוגיות, דוגמת בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML) , על מנת לחסוך זמן ולהוריד עלויות כדי להשיג יתרון תחרותי. בנוסף, פדרסון בחן את הפוטנציאל ואת ההזדמנויות בשוק ההיי-טק הישראלי, ובמיוחד בתחומי מדעי החיים, הבריאות, המכשור הרפואי והפארמה.

הפתרונות של BIOVIA יכולים לספק לחברות סטארט-אפ ישראליים את הכלים הדרושים כדי להגביר את החדשנות, להגדיל את הפרודוקטיביות, לשפר את האיכות ואת ההתאמה, להפחית עלויות ולהאיץ את זמן היציאה לשוק.

שיפורים אלה יתמכו בדמות השוק הישראלי כמתחרה בעל ערך גבוהה בשוק העולמי. דאסו סיסטמס מביאה לתעשיית מדעי החיים את מיטב האפליקציות המותאמות (best-of-breed), אשר מסופקות דרך פלטפורמת ה-DEXPERIENCE3, המאפשרות לחברות לפתח, לחקור, להשיג, לארגן, לנתח ולשתף נתונים בדרכים חסרות תקדים לאורך כל שלבי חיי המוצר. כלי ההערכה השיתופית ומערכת השוואת הביצועים של BIOVIA מאפשרים לחברות להעריך את צרכי ניתוח הנתונים שלהן ולהבטיח שהן משתמשות בשיטות עסקיות תעשייתיות מתאימות על מנת להבטיח ניטור וניתוח איכותי כדי למטב החלטות מבוססות מדע.

במהלך הכנס ה-BIOMED, מנכ"ל BIOVIA, לייף פדרסון, הציג מצגת על תפקידה של בינה מלאכותית ברפואה. המצגת התמקדה בהיבטים השונים ובערך של טכניקות במרחב הביו-רפואי. המצגת כללה גם כמה דוגמאות של שימוש ביישומים בתהליכי גילוי, פיתוח וייצור בהם ארגונים הצליחו להשיג יתרון תחרותי על ידי הסתגלות AI ו-ML כמרכיב ליבה במחקר, פיתוח וייצור שלהם.

מנכ"ל דאסו סימטס בישראל, אלי בויקיס, אמר "הנגישות הייחודית של מידע וידע מתעשיות אחרות וטכנולוגיות מתחומי מדע אחרים, הזמינים באמצעות פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCEשל דאסו סיסטמס ,תאפשר ללקוחות משוק מדעי החיים הישראלי לאמץ גישה מקיפה חסרת תקדים ממוצר לייצור וממולקולות קטנות, מוצרים ביולוגים והתקנים למוצרים משולבים."

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות