✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

בזק בינלאומי מגבירה את פעילותה בעולמות הענן: מכריזה על זרוע חדשה ליישום פתרונות AWS תחת המותג Cloudojo

IsraelClouds
|
November 27, 2023
alt="blogs"
Event
alt="blogs"
alt="blogs"
title="Google"
Events
בתמונה מימין: רון גלב, מנכ"ל בזק בינלאומי וחיים חזק, מנכ"ל קלאודוג'ו. קרדיט: יח"צ בזק בינלאומי

בזק בינלאומי מגבירה את פעילותה בעולמות הענן: מכריזה על זרוע חדשה ליישום פתרונות AWS תחת המותג Cloudojo

Cloudojo תספק לשוק הישראלי פתרונות ענן קצה לקצה, עם התמחות בענן של Amazon Web Services. רון גלב, מנכ"ל בזק בינלאומי: "אנו מציעים יכולות של חברת בוטיק מובחרת ומנוסה, עם הגב והתשתיות של בזק בינלאומי"

בזק בינלאומי מכריזה על מהלך חדש לביסוס וחיזוק פעילותה בעולמות הענן: החברה משיקה פעילות עצמאית תחת השם Cloudojo (קלאודוג'ו) שתהווה את הזרוע של החברה לשיווק, יישום והטמעת פתרונות ענן מקצה לקצה, בראשם הפתרונות של אמזון ווב סרוויסס (AWS).

Cloudojo יוצאת לדרך עם נבחרת חזקה של מומחי  AWS וענן מהשורה הראשונה בישראל, ועם הסמכות ש AWS מספקת לשותפיה כמו ארכיטקטים, Devops, אנשי FinOps, אבטחת מידע, מכירות ועוד. את Cloudojo יוביל וינהל חיים חזק, אשר ניהל בעברו את אגפי הפיתוח של בזק בינלאומי ו- Yes ועד לאחרונה שימש בתפקיד מנהל ה- IT בבזק בינלאומי, במסגרתו הוביל פרויקטים מורכבים ופורצי דרך בקבוצה. 

Cloudojo היא שותף מוסמך של AWS, ומוכרת גם כ DirectConnect Service Delivery Partner, שהיא ההסמכה הגבוהה של AWS בתחום. זאת, לצד היותה שותף מורשה למכור פתרונות AWS (Reseller) כמו גם פתרונות ISV באמצעות ה-  Marketplace.

"אין לי ספק ש- Cloudojo תהווה גורם משמעותי בשוק הענן בישראל בזכות שילוב של מומחים בעולמות הענן בכלל ועולם AWS בפרט, וכן בזכות הפתרונות פורצי הדרך של AWS ", אומר מנכ"ל בזק בינלאומי, רון גלב.

גלב מתאר את הייחודיות של הפעילות החדשה: "Cloudojo  יוצאת לדרך כסיירת של מומחים הטובים בתחומם, בהובלת חיים חזק וצוות של מומחים עם ניסיון רב שנים שמכירים היטב את עולמות הענן. יחד עם נבחרת זו אנחנו מציעים לשוק הישראלי מומחיות AWS ויכולות של חברת בוטיק מובחרת, עם השותפויות הענפות והתשתיות של בזק בינלאומי. בזק בינלאומי היא שותפה מובילה של מרבית היצרנים המובילים בישראל, ואת הידע הקשרים והניסיון אנחנו מביאים גם לעולם הענן".


"הן ארגונים שרק מתחילים את המסע שלהם לענן והן ארגונים שכבר צברו ניסיון בתחום, ימצאו את הערכים המוספים הרבים שתספק להם Cloudojo", מציין גלב ומוסיף: "שנת 2024 מסומנת על ידי גורמים המעורים בשוק הענן כקו פרשת מים – גם עבור הארגונים הגדולים שבתחילת דרכם בתחום וגם עבור ארגוני SMB. פרויקט נימבוס, המיזם הלאומי שנועד לספק שירותי ענן לגופי הממשל בארץ, מהווה קטליזטור שמזרז את מהפכת הענן הציבורי בישראל. הבשורה הגדולה שאנחנו מביאים כעת לשוק יחד עם  העבודה AWS יהפכו אותנו לשחקן מרכזי בשוק זה".  

 

התאמה אישית לצרכי עידן הטרנספורמציה הדיגיטלית

"הרעיון שמוביל אותנו ב-Cloudojo הוא התאמה אישית לצרכי הלקוח", מציין חיים חזק, מנכ"ל Cloudojo, "ברור לנו שהצרכים של לקוח Enterprise ושל ארגון שהוא Digital Native שונים, ושהמסע של כל ארגון לענן הוא שונה, ולא משנה באיזה שלב הם בדרך. השאיפה שלנו  היא להתאים חליפה מדויקת לדרישות של כל ארגון, ולהעצים את המסע עבור הלקוחות."

לדברי חזק: "אנחנו מציעים one Stop Shop ללקוח ושירותים מקצה לקצה, החל מביצוע קישוריות ישירה מהרשת הארגונית ישירות לדאטה סנטר של AWS על גבי רשת פרטית, דרך מתן פתרונות ייעוץ ויישום על גבי ענן AWS, מכירה ישירה של פתרונות AWS ושותפיה באמצעות ה- marketplace ושירותי תחזוקה וייעוץ גם בשוטף, כולל שותפויות ייחודיות עם יצרנים שנולדו לענן. המשמעות היא עבודה עם ספק מרכזי, שרואה את כל התמונה, ומוכוון לקוח קצה-קצה, כמו גם פשטות תפעולית בכלל ההיבטים (מרכש ועד תמיכה)".

"לא סתם בחרנו בשם Cloudojo. Dojo בעולמות התוכנה ובהשאלה מאומנויות הלחימה הוא מקום שבו עושים דרך, צוותים לומדים מיומנויות מורכבות, שיטות עבודה וכלים שעוזרים להם לפתח מוצרים טובים יותר מהר יותר, וזו המטרה שלנו ב Cloudojo – להפוך את המסע של הארגונים לענן ליותר מקצועי, יותר שלם והרבה יותר מהר".

אודות בזק בינלאומי

בזק בינלאומי מספקת מגוון שירותים לארגונים ועסקים בכל סדר גודל, ביניהם: שירותי מחשוב ענן מקומיים ובינלאומיים, פתרונות אבטחת מידע והגנת הסייבר, פתרונות גיבוי ו- DR, פתרונות תקשורת ואינטרנט, פתרונות טרנספורמציה דיגיטלית ועוד.
בזק בינלאומי מעמידה לרשות לקוחותיה רשת של 12 מתקני דאטה סנטר בישראל ובעולם, כולל מתקן תת קרקעי המשמש כאתר DR, ומספקת קישורים בינלאומיים באמצעות כבל תת ימי מהיר הנמצא בבעלות מלאה של החברה מאז שנת 2011. החברה מספקת פתרונות סייבר מתקדמים לארגונים ומפעילה מרכז שליטה וניהול אירועי סייבר (SOC) להגנה מפני מתקפות סייבר.
בזק בינלאומי פועלת בשיתוף פעולה עם יצרניות טכנולוגיה גלובליות מובילות בתחומן, ביניהן: מיקרוסופט, AWS, סיסקו, פורטינט, ג'וניפר, Veeam, צ'ק פוינט, פאלו אלטו, HPE, F5, אוויה, LG, אריסטה ורבות נוספות.

בזק בינלאומי נוסדה בשנת 1996 כחברה בת בשליטה מלאה של בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ, תאגיד התקשורת הגדול והמוביל בישראל.

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות