✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

02.09 - Unicloud תפיץ את Better Cloud בישראל

IsraelClouds
|
September 2, 2019
title="Google"
alt="blogs"

Better Cloud תגן על הארגון בעשירית העלות של עובד ייעודי

Unicloud, מקבוצת Unitask, המתמחה בניהול זהויות, חתמה על הסכם להפצת  BetterCloud בישראל, על מנת לספק שכבת הגנה ובקרה נוספת ללקוחות המתמודדים עם נושא של ניהול זהויות וכדי לספק להם פתרון שלם, מקצה לקצה.  הפתרון החדש מצטרף לפתרון של חברת Okta, אותו מייצגת Unicloud בישראל משנת 2014, עם פריסה רחבה ביותר בשוק הישראלי ורשימה ארוכה של לקוחות מרוצים, ביניהם: נטפים, חברת החשמל, מרוול, קבוצת DSP, סייברארק, סיטרה, ורוניס ועוד.

"אם Okta נותנת מענה מצוין בעולם של ניהול משתמשים, הזדהות וניהול הרשאות של עובדים, לקוחות וספקים, Better Cloud  תביא את הלקוחות לדרגה גבוהה יותר של ניהול האינטראקציה בין העובדים לבין מערכות המידע הארגוניות, ויחד יאפשרו שני המוצרים מענה מלא לזיהוי ולהגנה" אומר אריה גליקמן, מנכ"ל Unicloud ומומחה בעולם של ניהול זהויות. “לדוגמא, אם עובד יודע שעומדים לפטר אותו בעוד יומיים, ולכן, הוא עושה פעולה מרוכזת בפרק זמן נתון, כמו:  הורדה אינטנסיבית של קבצים ממערכת ה- CRM של החברה והעברתם למייל הפרטי שלו – Better Cloud תעלה על זה באופן מיידי. בדומה, הפתרון יודע לרכז את כל המידע של עובד שעזב ושמור במערכות המידע ולהעבירו בצורה אוטומטית להנהלה."

Better Cloud היא חברה אמריקאית, אשר נוסדה ב- 2011. לפתרון של החברה יש אינטגרציה מלאה עם למעלה מ- 20 אפליקציות ארגוניות,  כגון: Okta,Office 365 ,Salesforce ,Dropbox , ServiceNow, Box  ועוד.  

"לקוחות עם למעלה מ- 200 משתמשים מתחילים להיחשף לאתגרים חדשים בכל הנוגע לניהול זהויות. ברמה העקרונית ניתן למנות מנהל אנושי שיטפל בנושא תוך כדי ביצוע עבודה סיזיפית, אולם אנחנו ממליצים להטמיע את BetterCloud אשר יכולה לבצע את הפעולות הנדרשות באופן אוטומטי, ביעילות ובעשירית העלות של העובד הייעודי" מסכם גליקמן.

"ל- Unicloud מעמד ייחודי כשותפה המובילה שלנו בישראל", אמר דייוויד פוליטיס, מנכ"ל ומייסד BetterCloud. "לא רק שהם בנו בסיס מרשים של לקוחות SaaS, אלא שהשותפות שלהם עם Okta מעניקה לנו יתרון עצום, בזכות מאות הלקוחות שאנו חולקים עם  Okta, המוגדרת כחברת ניהול הזהויות המובילה בעולם. עתה, כשאנו פועלים להטמעת הפלטפורמה שלנו בשוק הישראלי - לא יכולנו לקוות לשותף טוב יותר מ- Unicloud ."

אריה גליקמן, מנכ"ל Unicloud, קייטלין מק-דויט, מנהלת ערוצים ואמילי קטלדו, סמנכ"ל שותפים, BetterCloud. קרדיט צלם: ניב קנטור
לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות