✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

16.05 - אבנט תקשורת מונתה למפיצה של מוצרי אודיוקודס בישראל

IsraelClouds
|
May 16, 2018

מערך ההפצה של אבנט, שמונה מאות משווקים, יפעל להרחבת המכירות

במגזר הארגוני ובמגזר העסקים

חברת אבנט תקשורת (מקבוצת רד-בינת) מונתה למפיצה של פתרונות אודיוקודס בישראל  בתחומי  התקשורת הארגונית מבוססת IP. המינוי ייתן את האות להרחבת מאמצי השיווק והמכירות של פתרונות אודיוקודס בשוק הישראלי. אבנט תקשורת תפעיל את מערך ההפצה שלה – המונה מאות משווקים ברחבי הארץ – להרחבת פעילות המכירות הן במגזר הארגונים הגדולים והן בקרב מאות אלפי עסקים בישראל.

אודיוקודס היא חברה גלובלית שמפתחת במרכז המו"פ שלה בישראל סל של פתרונות תקשורת  מבוססי IP ביניהם: פתרונות משלימים ל-Skype for Business ול-Microsoft Teams, פתרונות Voice ונתונים לארגונים, תשתיות IP למוקדי שירות ופתרונות לספקי שירות שמסייעים לפריסה מהירה של שירותי IP. הפתרונות משווקים ב-100 מדינות והוטמעו בקרב ארגונים גדולים, עסקים קטנים ובינוניים וספקי שירות. בין הלקוחות ניתן לציין 50 מתוך 100 החברות ברשימת פורצ'ן ו-66 מתוך 100 ספקי השירות הגדולים בעולם.

ליאור אלדמע משנה למנכ"ל  בחברת אודיוקודס: "אנו מצפים להפיק ערך רב מהשותפות עם אבנט תקשורת, חברה בעלת ניסיון רב המפעילה את מערך ההפצה הגדול בישראל בתחום המחשוב העסקי. יתרה מכך, מעמדה של אבנט כמפיצה הראשית של מוצרי מיקרוסופט בישראל הוא מנוף גדול לפתרונות של אודיוקודס בתחומי Skype for Business ו-Microsoft Teams. יש סינרגיה רבה בין החברות בתחום זה ואבנט תוכל להציע את מוצרינו המשלימים לפתרונות הללו בארגונים המבוססים על תשתיות ה-IP של מיקרוסופט".

שמעון אמויאל, מנכ"ל אבנט תקשורת: "לפתרונות אודיוקודס יש פוטנציאל אדיר בשוק הישראלי, בעת שארגונים גדולים, קטנים ובינוניים נוטשים מערכות תקשורת ישנות ויקרות ומחפשים פתרונות IP מתקדמים וחסכוניים. אנו נסתייע במלוא הניסיון שצברנו בעשרים השנים האחרונות וברשת ההפצה שלנו, שהיא מהגדולות בארץ, לממש את הפוטנציאל הגלום בסל הפתרונות המגוון של אודיוקודס".

‍שמעון אמויאל מנכל אבנט תקשורת.צילום יח"צ
‍שמעון אמויאל מנכל אבנט תקשורת.צילום יח"צ

אבנט תקשורת היא המפיצה בישראל של שורה מותגים בינלאומיים מובילים וביניהם: Microsoft, Hitachi Vantara, Commvault, Avaya, Adobe, SAP, Sophos ועוד.

לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר