✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

04.02 - AmTrust מכריזה על שותפויות עם חברות טכנולוגיה ישראליות

IsraelClouds
|
February 4, 2018
title="Google"
EuropeClouds.com
alt="blogs"

פלטפורמת מחקר מבוססת בינה מלאכותית של Spark Beyond  תקדם מודיעין מתקדם על לקוחות

שותפויות עם Reply.ai ו- Versihow יתמכו באינטראקציה מתקדמת עם לקוחות, כולל צ'אט וידאו, חיובים ותשלומים אוטומטיים

ירושלים, 1 בפברואר 2018 –  (Amtrust Financial Services, Inc. (NASDAQ:AFSI, חברת ביטוח אלמנטרי רב-לאומית המתמקדת בעסקים קטנים-בינוניים, אובדן כושר עבודה, רכב, ומוצרים אלקטרוניים, הודיעה היום על שותפויות עם מספר חברות סטארט-אפ טכנולוגיות ישראליות ב- OurCrowd Global Investor Summit שהתקיים בירושלים.

Innovation AmTrust הוסיפה לאחרונה נוכחות מקומית בישראל והיא ממוקדת באיתור ויצירת שותפויות והשקעות בחברות שיקדמו וימכנו אינטראקציות עם לקוחות וסוכנים, וייעלו תהליכים עסקיים בתחום הביטוח, כולל חתמות, תביעות ותשלומים.

מנהלים בכירים ב- AmTrust וביניהם ה- COO (מנהל תפעול ראשי) כריס לונגו, ה- CIO (מנהל מערכות מידע ראשי) אריאל גורליק, וה- CMO (מנהל שיווק ראשי) מיכאל לבור, יקיימו מפגש פתוח עם חברות טכנולוגיה ישראליות במהלך הכנס, כדי לדון בדרך בה חברות טכנולוגיה יכולות לחבור באופן הטוב ביותר עם מבטחים כדי להשיג הצלחה הדדית.

"ישראל מהווה מרכז פיתוח טכנולוגיות חדשות, עם מיקוד מתפתח בתחום ה- InsurTech, ו- AmTrust מנצלת עובדה זו דרך הנוכחות המקומית שלנו", אמר יאיר סמיט, סגן נשיא לפיתוח אסטרטגי ב- AmTrust. " חברנו לשתי חברות, Reply.ai ו- Verishow, לשיפור האינטראקציות שלנו עם לקוחותינו דרך יכולות תקשורת צ’אט בוט, וידאו צ’אט ותקשורת משופרת עם מערכות AmTrust. כמו כן, אנו מאמינים כי פלטפורמת הבינה המלאכותית של Spark Beyond תספק לנו תובנות והמלצות שישפרו משמעותית את עסקינו  ויספקו ערך רב ל- AmTrust".

SparkBeyond הינו מנוע מחקר מבוסס בינה מלאכותית, המסוגל לגלות תבניות מורכבות בנתונים, ליצירת המלצות עסקיות ותהליכיות שעל פיהן ניתן לפעול. AmTrust משתמשת ביכולות SparkBeyond כדי לסייע בשיפור תהליכי הערכות הפרמיה והכיסויים של החברה.

פתרון הצ'אט בוט של Reply.ai יתמוך בנציגי שירות לקוחות (CSRs) של AmTrust, וימכן אינטראקציות לקוחות לשיפור זמני שירות ותקשורת בין לקוחות ופלטפורמות החיובים, תשלומים וניהול פוליסות של החברה.

Verishow תספק לסוכנים ולנציגים של AmTrust יכולות וידאו צ'אט, כולל גלישה משותפת, אינטראקציית מסמכים, וחתימה אלקטרונית (e-signature) מאושרת.

שותפויות הטכנולוגיה של AmTrust שהוכרזו ב- ,OurCrowd מהוות דוגמא עדכנית ביותר למיקוד החברה במודרניזציית עסקיה ותעשיית הביטוח בכלל. בשבוע שעבר חשפה החברה את אפליקציית האחריות המקושרת החכמה TapSafe, שתאפשר לצרכנים למצוא, לזהות ולהגן באופן אוטומטי על כל מכשיריהם המקושרים, כולל טלפונים, טאבלטים, רכזות בית חכם, אביזרי מחשוב לבית ועוד.

למידע נוסף על AmTrust, בקרו ב: www.amtrustfinancial.com

אודות .Amtrust Financial Services, Inc

.Amtrust Financial Services, Inc, חברת החזקות ביטוח רב-לאומית שהמטה שלה שוכן בניו יורק, מציעה מוצרי ביטוח ייחודיים לתחומים אלמנטריים, כולל תגמולים לעובדים, כלי רכב מסחריים, אחריות חוקית (חבות) כללית וכיסוי שירות ואחריות מורחב דרך חברות ביטוח בנות ראשיות שלה, בעלות דירוג "A" (מצוין) על ידי A.M Best. AmTrust נכללת ברשימת ה- Fortune 500 של החברות הגדולות ביותר. למידע נוסף על AmTrust בקרו ב- www.amtrustfinancial.com

לחץ לכתבה המקורית

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות