✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Tukuoro

אודות

לאחר הטמעה מהירה של הממשק הקולי, המשתמש – בין אם הוא איש שטח בחברה (טכנאים \ שירות \ מכירות) או הצרכן \ הנהג ברכב וכו' יכולים פשוט לדבר במקום להקליד את המידע לתוך טופס מייגע, וטוקואורו מבצעת את העיבוד, הדיוק וההזנה של המידע (בכל שפה ובכל מבטא) – אל המערכת הארגונית או אל מול הפלטפורמה המתאימה. באופן דומה יכול המשתמש לתשאל את מערכת המידע בקול ולקבל מיידית את התשובה – גם כן בקול.

הרצאות על מחשוב ענן בעברית
הרצאות על מחשוב ענן בעברית
הרצאות על מחשוב ענן בעברית
סרטון הדגמה
סגמנטים מרכזיים

טוקואורו מתמקדת בשלושה סגמנטים מרכזיים:

• אוטומוטיב –ממשק קולי מדוייק לנהג < > פלטפורמה, בכך תורמים לנהיגה בטוחה יותר.

• IoT  \ בית חכם – שילוב שכבה קולית והפעלה קולית בקרב פתרונות בתחומי מכשירים מחוברים \ חכמים, וכיוב'. כיום מוטמע הפתרון של טוקואורו בקרב פלטפורמת הIOT  של חברת Conrad Connect הגרמנית - ראה פרטים נוספים כאן.

• Mobile User – שילוב ממשק קולי עבור אנשי שטח וצרכנים – המאפשר הזנה ושליפה של מידע מהמערכות הארגוניות.

לקוחותינו מעידים

• האפליקציה הזו היא בדיוק מה שהצוות שלי היה צריך. ב 2 דקות מסכמים פגישה שלמה בדרך למכונית, במקום לשבת חצי שעה ולהקליד את המידע בפורטל..האפליקציה הזו שימושית ביותר בארגון שלי. (מטמיעת סיילספורס)

• לאחר שהשתמשתי בפתרון חברת Tukuoro, אני חייב להגיד שזה בדיוק מה שהייתי צריך. כאיש מכירות הנמצא בנסיעות ביעדים שונים בעולם, אני יכול כעת לעדכן מידע בקולי – ישירות למערכת ה CRM, באופן פשוט, מהיר ומדוייק! (אסף, איש מכירות, חברת תוכנה ישראלית)

• הפתרון של חברת Tukuoro מאפשר ללקוחות Conrad להפעיל מכשירים שונים פשוט בקולם. בקלות רבה! (פיטר קיס, Conrad connect גרמניה)

בואו נעבוד ביחד
support@israelclouds.com
צרו קשר