✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחים -מחשוב ענן

להלן מילון מונחים עבורכם , אתם מוזמנים לשתף ולהשתתף איתנו , תשלחו לנו אימייל לsupport@israelclouds.com ואנו נכניס את התוכן לפורטל, לאחר בדיקה, תוך ציון שמכם.

Block Storage

-

צוות ישראלקלאודס
ארכיטקטורה לאחסון מידע קבוע (persistent data), בדומה לאופן בו קבצים מאוחסנים בשרתים קבצים (Network attached storage / NAS). משמש כדיסק וירטואלי (Volume) אותו ניתן לחבר לשרת, לפרמט למערכת קבצים סטנדרטית (דוגמת NTFS, EXT4 וכו') ולאחסן בתוכו קבצים. משמש להרצת מערכות הפעלה, בסיסי נתונים וכו'.

שירות קבצים מנוהל (Managed File System)

-

צוות ישראלקלאודס
שירות המנוהל על ידי ספק ענן ומאפשר לחבר מספר שרתים בו-זמנית לצורך שיתוף קבצים, באמצעות פרוטוקולים דוגמת SMB או NFS. נפח האחסון גדל בצורה דינאמית בהתאם לכמות המידע המאוחסן בו.

שירות בסיס נתונים מנוהל (Managed Database / Database as a Service)

-

צוות ישראלקלאודס
שירות המנוהל על ידי ספק ענן ומאפשר ללקוח גישה למגוון בסיסי נתונים, החל מ-Relational Databases דוגמת MS SQL, MySQL, PostgreSQL ועד בסיסי נתונים מבוססי NoSQL. הלקוח אינו שולט או מנהל את שכבת התשתית (דוגמת תקשורת, אחסון, מערכת הפעלה וכו'), אך יכול לבחור את מנוע בסיס הנתונים ואת גרסת בסיס הנתונים. הלקוח יכול לבחור את רמת השרידות של השירות (בין אם מדובר על שרת בודד או על cluster של שרתים הפרוס על גבי מספר availability zones).

הירשם לרשימת הדיוור של IsraelClouds

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

מילון מונחיםהשירותים שלנו תנאי שימושהרשמה לניוזלטרמדיניות פרטיות