✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Softimize

סופטימייז, מרכז הפיתוח הענני הראשון והמוביל בארץ עבור חברות טכנולוגיה בעלות חזון הכולל מוצר SaaS שהוא cloud-native. לקוחות החברה הן חברות מכל הגדלים, החל מחברות ענק מהנסדאק ועד סטארטאפים מבוססים. סופטימייז הינה שותף מוסמך של Amazon Web Services ו Google Cloud Platform. 

שירותי SaaS שסופטימייז פיתחה משרתים מיליוני משתמשים ברחבי העולם, מאות אלפי "דברי" IoTותומכים בקצבי עיבוד אדירים תוך כדי שיהוי (Latency) של מילישניות.

לקוחותיה של סופטימייז מתחלקים לשתי קטגוריות עיקריות, אלו שיש להם גוף פיתוח תוכנה פנימי ואלו שאין להם. עבור אלו שיש להם סופטימייז יועצת, חוברת ומדריכה hands-on בפיתוח של מערכות SaaSמבוססות ענן. כך סופטימייז מקצרת משמעותית את עקומת הלימוד הכואבת הנדרשת על מנת לפתח בצורה יעילה לענן.

עבור לקוחות ללא גוף פיתוח תוכנה פנימי, סופטימייז לוקחת אחריות מלאה על כל הצד הענני של הפתרון, מהווה שותף מלא לצורך הזה ומאפשרת ללקוחותיה להתרכז בפיתוח ה core שלהן. כספק פתרון ענני מלא סופטימייז כוללת שירות מנוהל ותמיכת 24/7למערכותיה.

בהתבסס על תשתיות הענן שלה, סופטימייז שמה דגש על עולם ה IoT, האינטרנט של הדברים. סופטימייז מפתחת פלטפורמת ענן IoT בשם Things Building Blocks (TBB), שהיא הפלטפורמה הטובה ביותר עבור יצרני devices כי היא לא טומנת בחובה נעילת ספק לענן מסוים או לסופטימייז . פלטפורמת TBB חוסכת כ 50% מזמן היציאה לשוק ומהעלויות של פיתוח ענן IoT.

כחלק מהתמחות ה IoT, סופטימייז מתמחה בפיתוח ענני IoT רפואיים לטובת connected medical devices, העומדים בתקני HIPAA, ISO27001 ו ISO 13485.

בואו נעבוד ביחד
support@israelclouds.com
צרו קשר