✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Adar Shomron

אני אדר שומרון, מנכ"ל BIyond.

ב-20 השנים האחרונות אני חי ונושם Data מכל הכיוונים, בכל מיני ארגונים ובמגוון סביבות עיסקיות וטכנולוגיות. התחלתי את הקריירה שלי בחברת פנורמה ואח"כ ניהלתי במשך שנים רבות את מחלקת ה-BI  בחברת הביטוח הפניקס.

בשנים האחרונות הייתי מעורב בלא מעט פרוייקטי Data מאתגרים וייחודיים בחברות טכנולוגיה, וגיליתי שמה שעושה לי כיף הוא לעזור לחברות טכנולוגיה לבנות פתרונות שמייצרים ערך עיסקי אמיתי ומשמעותי מה-Data שלהן. עם החזון הזה הקמתי את BIyond.

BIyond קמה ב-2012 והיא כיום חברת פרוייקטים מובילה בתחומה ובעלת ניסיון עשיר בתכנון ויישום פתרונות BI ,Big Data ו-Analytics עבור חברות טכנולוגיה שונות.ל-BIyond מומחים בעלי רקורד מוכח של שנים רבות במגזרי תעשייה שונים, אשר יודעים לטפל הן בהיבטים הטכנולוגיים והן בהיבטים העסקיים של הפקת הערך המקסימלי מ-Data.

ה-DNA הייחודי של BIyond מתבטא במספר תחומים:

אנחנו מגיבים מהר, זזים מהר ויודעים לייצר פתרונות מהירים ואיכותייםאנחנו יודעים לממש את מקסימום הפוטנציאל העיסקי של ה-Data מקצה לקצה, תוך הפחתת סיכונים טכנולוגיים ופרוייקטלייםאנחנו מומחים במגוון טכנולוגיות, אבל תמיד טובת הלקוח היא השיקול היחיד שעומד לנגד עינינו בתהליך הבחירהאנחנו מעורבים אישית בהצלחה של הלקוח, מקשיבים לו ומחוייבים לתת לו ערך בכל דרך אפשרית.

Post
בואו נעבוד ביחד
support@israelclouds.com
צרו קשר