✕ סגור 
צור קשר
תודה על ההתעניינות .

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

13.03 - היטאצ'י ונטרה תארח מנמ"רים בכירים מחו"ל

IsraelClouds
|
March 13, 2018

הסניף הישראלי של היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברת בת בבעלות תאגיד היטאצ'י, יארח בחודש אפריל משלחת של כ-60 מנמ"רים בכירים של ארגונים גדולים מכל העולם, המגיעים לראשונה לישראל במסגרת ביקור בסטארט אפ ניישן, אשר מאורגן על ידי המגזין CIOMove.

אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, ילווה את המשלחת במהלך כל ימי הביקור. במסגרת הביקור, המנמ"רים יבקרו במשרדי היטאצ'י ונטרה החדשים, אליהם עברה היטאצ'י ונטרה ישראל לאחרונה, ייפגשו עם הצוות המקומי של החברה וילמדו על פעילויות ותכניות פיתוח של היטאצ'י ונטרה בעולם ובישראל. היטאצ'י ונטרה תזמין מנמ"רים ישראלים לביקור על מנת להכיר, להתחבר ולשמוע תובנות בנושאי IT מפי המנמ"רים מחו"ל.

במהלך ימי הביקור, חברי המשלחת ישמעו מפי מומחים הרצאות על החידושים הטכנולוגים האחרונים בארגונים בישראל בתחום ויסיירו בירושלים, ים המלח וקיבוץ עין גדי.

אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל, אמר כי: "אני נרגש מההזדמנות אשר ניתנה להיטאצ'י ונטרה לארח מנמ"רים בכירים ולהציג בפניהם באופן אישי את העוצמה הטכנולוגית של מדינת ישראל, אשר מדברים עליה בכל העולם, וזאת בצד הנופים הנהדרים של ארצנו, אשר ירשימו את אורחינו לא פחות. זהו ביקור ראשון מסוגו ואני בטוח שהוא יניב שיתופי פעולה רבים ומוצלחים, אשר יתרמו לכל הצדדים המעורבים. אנו מזמינים מנמ"רים ישראלים להתארח אצלנו ולפגוש את המנמ"רים הגלובליים".  

אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל
‍אלי משה, מנכ"ל היטאצ'י ונטרה ישראל

אודות Hitachi Vantara

היטאצ'י ונטרה (Hitachi Vantara), חברת בת בבעלות מלאה של תאגיד היטאצ'י, מסייעת לחברות מובילות מבוססות-נתונים למצוא ולהשתמש בערך הנתונים שלהם במטרה ליצור חדשנות אינטליגנטית ולהגיע לתוצאות משמעותיות עבור עסקים והחברה הסובבת אותנו. אנחנו משלבים בין טכנולוגיה, קניין רוחני וידע תעשייתי במטרה לספק פתרונות ניהול נתונים אשר עוזרים לארגונים לשפר את חווית הלקוחות שלהם, לפתח אפיקי הכנסה חדשים ולהפחית את עלויות העסק. רק היטאצ'י ונטרה מעלה את יתרון החדשנות שלכם על ידי שילוב בין טכנולוגיית IT עמוקה, טכנולוגיית OT ומומחיות בתחום. אנחנו עובדים עם ארגונים בכל רחבי העולם כדי להביא את הנתונים שלהם לכדי תוצאות משמעותיות. בקרו אותנו בכתובת www.HitachiVantara.com.

לחץ לכתבה המקורית
בואו נעבוד ביחד
צרו קשר